Ліцензування сервера терміналів

Є Windows Server 2003 і налаштований сервер терміналів на ньому. По ходу роботи виникла халепа: термін дії ліцензій термінальних підключень закінчився. Причина: закінчився пробний 120 денний термін дії ліцензій. Ніякими кряками не користуємось. Ми ж не вандали якісь)) Просто необхідно повторно запустити пробний термін дії ліцензій. Щоб поновити роботу серверу терміналів у цьому ключі, необхідно:

Заходимо у Start (Пуск) -> Control Panel (Панель управления) -> Add and Remove Programs (Установка и удаление программ) -> (Add Windows Components) Установка Компонентов Windows. Далі ставимо галочку навпроти Terminal Server Licensing (Лицензирование севрера терминалов). Натискаємо Next. Потім Finish. У процесі установки вам знадобиться дистрибутив з Windows Server 2003 або файл Lserver.exe.

Тепер перезавантажуємось. Тепер у нас встановлений сервер ліцензій. Перевірити це можна так: заходимо у Администрирование -> Terminal Server Licensing (Лицензирование сервера терминалов). Після не довгого пошуку, бачимо що сервер встановлено, але він не активований. Активацію необхідно придбати (необхідну кількість у роздріб чи певну кількість в залежності від типу ліцензування). Але простіше користуватись не активованою. Термінальні підключення при цьому будуть встановлюватись. Таким чином, пробний термін дії ліцензій поновлено ще на 120 днів.

Вам була корисна ця стаття? Бажаєте виправити неточності? Залиште, будь-ласка, свій коментар до цієї статті!

Ретро і вінтажні пензлі

Ретро і вінтажні пензлі

Сім’я і гроші

Сім’я і гроші

Newer post

There are 5 comments

  1. Psiho

    Ще питання: а навіщо Microsoft’у треба було заморочуватись з тими ліцензуванням, якщо його так легко обійти?

  2. podarok

    Насправді – не так легко!
    Візьми комерційне використання сервера терміналів і спробуй пообновлятись ось такими ключиками із встановленим софтом, що використовує той сервер ліцензій…
    Обламаєшся!

Comments are closed.