Сім’я і гроші

Не розумію, навіщо людиські 🙂 пари сваряться через гроші? Це ж страшенно нерозумно!

А як же «світле»?

Почнемо трохи з далеку. Згадаємо почуття, яке об’єднало двох у прекрасний союз. То ж куди дівається це почуття, коли заходить мова про гроші?? Варіант відповіді: а може його і не було? Ні-ні, я все ж оптиміст, я хочу вірити, що у більшості все-таки є це почуття. Що все у них по любові. Тоді що стає на заваді? Думаю, непідготовленість молоді до «дорослих» проблем. Або, якщо казати ширше, незрілість і неусвідомленість людська. Вони думають, що знають все. Проте брак досвіду життєвих ситуацій розставляє всі крапки над “і”. Це все можна виправити. Треба працювати над собою, над своєю усвідомленістю. Проводити самоаналіз.

Не все так просто

На мою думку, ситуація коли дружина «пиляє» чоловіка через гроші, рівно як і навпаки – це вияв отої незрілості. Напевно, що «пиляюча» сторона вважає ніби може краще і більше? Тоді, вперед! Гарна можливість довести це на ділі! Тобто, можна працювати ніби окремо одне від одного. Хто скільки заробить, а потім щось докупки, а що порізно… Але і це, вважаю, не найкращий варіант. Проте такий, принаймі теоретично, може вирішити проблему сварок через гроші.

Перший крок

Я знаю приклади сімей, у яких один з членів подружжя, так би мовити людина творча. Це означає, що навіть при чудових здібностях до культурної чи наукової діяльності, ця «половинка» не може заробити достатньо грошей, на відміну від іншої, що народилась із підприємницькою жилкою. Розуміючи такого роду відмінності, можна терплячіше ставитись до заробітків одне одного.

Хіба не ідилія?

Колись по телеку показували сюжет про відому художницю. Так от, у їхньому випадку вона спочатку практично нічого не заробляла і жили вони на його з/п. Та йшов час і вона стала відомою. Ролі помінялись – вона заробляла більше за чоловіка і фактично утримувала сім’ю. З часом заробітки членів родини змінились, але не змінилось відношення один до одного. І почуття теж не забувались.

love-money

photo by cattycamehome

Взяти на замітку.

Моя думка – найкраще допомагати, підтримувати і втілювати прогресивніші ідеї одного з подружжя. Це замість того щоб сваритись хто скільки заробляє і чи заробляє достатньо. Ідеально, коли чоловік, що займається прибутковою і хорошою справою, залучає дружину до неї. Або навпаки, коли дружина натрапила, як кажуть, на «золоте дно» і залучила чоловіка до бізнесу. Проте навіть якщо відмінності у характері чи бажаннях реалізувати себе у житті не сприяють спільному прибутковому бізнесу – не варто розчаровуватись. Кожен з подружжя має право реалізувати себе так, як знає і бачить лише він. Тільки будь-ласка, людиська :), не треба сваритись через гроші. Бо наш світ такий, що сьогодні ти заробляєш більше, а завтра навпаки. А повага і довіра, і тим більше любов, за один день не з’являється. То ж любіть один одного – оце найголовніше! 😉

blogger image

Ліцензування сервера терміналів

Ліцензування сервера терміналів

Одна історія кохання

Одна історія кохання

Newer post

There are 4 comments

  1. letrodectus

    теж бачила ту передачу по телебаченню. хороша передача.
    правильно, через гроші сваритися не варто, тільки нерви собі зіпсуєш, а толку не буде. краще час витрачений на сварку витратити на роботу – більше толку буде однозначно 🙂

Comments are closed.