Український хостинг wphost.me

Український хостинг wphost.me

Wphost.me – це якісний український хостинг як для блогера-початківця так і для вебмайстра-професіонала. Імхо, він супервигідний, якщо користуватись сайтом на CMS WordPress. Погодьтесь, безкоштовна консультація (як мінімум) ніколи зайвою не буває. 😉 Але навіть якщо ваш сайт на іншій CMS – повірте, не прогадаєте!

Всього доступно 8 тарифів – є з чого вибрати. Подобається, що кількість можливих БД дорівнює кількості можливих сайтів. Тобто, за бажання можна для кожного сайту використати окрему базу даних, а не тулити кільканадцять сайтів в одну чи дві.

Tags:
Безкоштовні іконки “Методи оплати”

Безкоштовні іконки “Методи оплати”

А яка ти, гривне?

А яка ти, гривне?

Newer post

There are 8 comments

 1. Lordie

  Власне, реселер. Місцезнаходження серверів на це ніяк не впливає. Для розуміючих різницю між реселінгом та своїми серверами чимало обіцянок на сайті здадуться кумедними.

  1. AzzePis

   Звідки інформація, що реселер? У Wphost свої сервери. Є у Волі і є у Mhost. Чи під реселером Ви розумієте щось інше ніж я?

   1. Lordie

    Так воно виглядає. Я не буду займатись цитуванням, але чимало інфо на сайті повністю (і тут я маю на увазі “посимвольно”) відповідає фразам з ua-hosting.com.ua, сам сайт хостингу резолвиться на один з серверів ua-hosting.com.ua (shared, варто зауважити, орендні сервери зазвичай іменують інакше), NS сайту хостингу… точно, теж відповідають ua-hosting.com.ua.
    Звісно, можна зауважити, що сам сайт хостингу розміщено в ua-hosting.com.ua, а клієнти на своєму обладнанні, але… думаю, жодна нормальна людина такої політики не зрозуміє.

    1. AzzePis

     Все дуже просто. ua-hosting.com.ua – це перша компанія, в кого ми брали сервер. оскільки за умовами в них було краще, ніж напряму брати у Волі. ДНС вони давали в оренду свої, це був кращий варіант, ніж підіймати обидва НС на своєму сервері.
     щодо того, що “посимвольно” співпадає інформація – теж є логічна відповідь, в них на сайті вказані умови, згідно яких вони розміщують сервер, отже ті самі умови і не більше ми можемо запропонувати клієнтам, то навіщо вигадувати “велосипед”? Хоча можна було і пофантазувати 🙂
     “Так воно виглядає” і “Власне, реселер” – це два різні поняття, тому не кажіть того, чого не знаєте напевно. Сподіваюсь відповів докладно. Думаю не має сенсу більше про це говорити.

     1. Lordie

      > то навіщо вигадувати “велосипед”?
      Аби не здаватись реселером?)
      Впевнений, якщо від заповнення сайту створюється таке “некоректне” враження… є привід задуматись, чи все ок.
      Ps: Воля надає DNS усім своїм клієнтам, тому цей пункт не зрозумів

 2. AzzePis

  @Lordie Якщо Ви бажаєте більш докладно дізнатися про всі нюанси – пишіть мені в скайп AzzePis або аську – 147747649, я Вам про все розповім, це не секрет

Comments are closed.