Evernote + Dropbox = …

Зображено колаж: Evernote + Dropbox = сила!

Ці два веб-сервіси замінили мені записник і “флешку”. Ефективні помічники, що виручали мене вже не раз – Evernote та Dropbox!

А тепер по порядку про те, чим такі корисні ці сервіси. Всі наступні пункти можна сміливо віднести до лайфхаку :biggrin: Отож, поїхали!

У Evernote і Dropbox безкоштовна реєстрація та вони виділяють під файли певний об’єм вільного місця: перший – близько 40 мегабайт, другий – два гігабайти(!).

Evernote дозволяє створювати і обмінюватись з друзями чи колегами різноманітними нотатками. Ваші записи будуть доступні вам усюди де є інтернет!

Dropbox дозволює завантажувати які завгодно файли і синхронізувати їх між клієнтами на багатьох комп’ютерах. Це така собі “флешка” через інтернет! :cheerful:

Evernote можна використовувати як діловий щоденник, записуючи різноманітні завдання на вчора і завтра :silly: Або як особистий щоденник.. це вже кому що ближче до душі.

Сервіс Dropbox можна використовувати як файл-хостинг, даючи доступ до ваших файлів будь-кому з користувачів інтернет. Достатньо згенерувати постійне посилання на ваш файл і вуаля!

Evernote можна використовувати як скарбничку ідей. Серфите ви нет, і тут бац! – виникла геніальна ідея, яку варто обдумати детальніше, але часу на це зараз немає. Тож запишіть ідею у нотатник Evernote і поверніться до неї у підходящий час.

Розповім вам про ще одну геніальну ідею: використання Dropbox як онлайновий бекап файлів. Коли мені потрібно терміново “скинути” файлик на збереження, і особливо тоді, коли фізичного носія під рукою немає (а мені його вже і не потрібно :silly: ), я користуюсь саме Dropbox 😉

Evernote – як картотека, як цитатник, як збірник рецептів чи особливо смачних сніпетів CSS.

У Dropbox є класна фіча – Undo/Redo, себто можна скористатись історією змін файла, та, наприклад, відмінити видалення одного з них чи повернутись до старішої його версії.

За підтримки:

Статья “как заработать в интернете“. Самые еффективные способы рекламы в сети!

Летний и зимний отдых в Украине. Семейный отдых с детьми.

Автори і авторство

Автори і авторство

BlogDay 2009

BlogDay 2009

Newer post

There are 2 comments

Comments are closed.