Апдейт для Feed Count

Ще раніше у своїх публікаціях я писав про плагін Feed Count. Коротко нагадаю, що цей плагін дозволяє виводити кількість підписчиків вашого блога через FeedBurner у текстовому вигляді. Це все добре, але після приєднання FeedBurner-аккаунта до Google постала така проблема, що лічильник постійно показує одинакове число підписчиків (кількість, що була на дату зміни) або й взагалі N/A (якщо ви поміняли посилання на стрічку у опціях даного плагіна).

То в чому ж проблема?

А проблема втім, що плагін намагається скористатися інтерфейсом Awareness API по адресу, що не актуальний для вашого аккаунта після перенесення до Google.


Яке вирішення?

Нам потрібно лише прописати актуальну зараз адресу інтерфейсу. Для цього відкриваємо файл feedcount.php, знаходимо рядок 41 і змінюємо у ньому ось це:

'map_fc_queryurl' =>'https://feedburner.com/api/awareness/1.0/GetFeedData?uri=',

на ось це:

'map_fc_queryurl' =>'https://feedburner.google.com/api/awareness/1.0/GetFeedData?uri=',

Все! Тепер плагін знову працює нормально! 😉

За підтримки:

Бездепозитный онлайн покер. Стратегия игры. Школы покера.

Туристическая Бразилия. Туры в Бразилию. Отзывы туристов, фотографии!

Дизайн для Twitter’a

Дизайн для Twitter’a

Банероманія – щасливий лютий!

Банероманія – щасливий лютий!

Newer post

There are 2 comments

  1. letrodectus

    буду виправляти, бо вже хотіла його зносити – так і не побачила від нього реальної користі, а тут бац – він ще і не коректно відображає інфу.

  2. Psiho

    Користь чисто естетична. Мені, наприклад, більше подобається вивід кількості підписчиків текстом, який я можу легко дизайнити (а не блоком фідбарнера)! 😉

Comments are closed.