Автори і авторство

То певно специфіка нету така – можна створювати сайти, блоги, портали на різноманітну тематику, а підписуватись ну зовсім не обов’язково.

Ось приміром, погуглив сайти у близькій мені зоні .te.ua – багато або не мають сторінки “Контакти” взагалі, або на ній не написано ім’я автора. Багато та не всі. Приміром “зразковий” у цьому плані сайт news.te.ua – одразу на головній внизу, наче в підписі, імена авторів.. е-е-е.. сайту(?). Там просто контент “грабиться” з фідів, ось так.

А ось парочка схожих між собою anons.te.ua та afisha.te.ua. Жодних тобі імен чи хоч би натяку на розробника. Хоча ні, у першого розробником значиться аутсорсингова компанія.. :getlost:

Ще один “тусівський” house.te.ua – теж немає контактів. І вже, до речі, напів живий.. А ще є “сирота” striha.te.ua – як і у випадку з багатьма – лише е-мейл.

Чергова Тернопільська “правда”: t-pravda.te.ua. Цей проект вже щось значно більше. Це майже електронний ЗМІ. Пишуть про політику. І наче все правильно, але довіри бракує. Ресурс більше схожий на замовний, під вибори, ніж на незалежний і аналітичний. Проте, панове, якщо це не так, то хіба важко вказати якісь свої реквізити? Не розумію..

Запрошення на весілля

Запрошення на весілля

Evernote + Dropbox = …

Evernote + Dropbox = …

Newer post