Сімпсонів заборонили

Йой! Це крик душі! Я вчора дізнався, що нацрада з питань радіо і телебачення фактично заборонила (у рішенні це звучить як: “утриматися від трансляції”) серіал “Сімпсони” (The Simpsons) до показу на вітчизняних телеканалах.

600px-simpsons_cast

Зображення взято з Вікіпедія

Як же так можна? Та забороніть краще тих політиків показувати! 🙂 Думаю, що вони впливають на психічне здоров’я абсолютно усіх вікових груп населення! Це просто жахливо..

Точно не знаю дату рішення нацради. Але повідомлення про рішення можна знайти, зокрема, в неті, наприклад, ось тут (опубліковано 21.01.2009). На сайті “Українського фан-клубу Сімпсонів” ніяких повідомлень щодо цієї заборони ще немає.

Нові фото на моєму блозі

Нові фото на моєму блозі

Веб-дизайнер Matthew Inman

Веб-дизайнер Matthew Inman

Newer post

There are 8 comments

 1. jin

  Нацрада “смалить” регулярно, трохи раніше вона не рекомендувала показувати серіал “Леся+Рома” у денний час та без “червоного квадратика”

  Цього року у поле зору НЕК попали «Речовий доказ», «Свідок», «Найвідоміші українські маніяки» (усі – НТН), Comedy Club (Новий канал), «Постскриптум» («ТВ Центр»), фільм «Пожирачка чоловіків» та мультсеріали «Сімпсони», «Бівіс і Батхед» і «Південний парк».

  «Рекомендація не значить, що це якась категорична вимога. Ми просто рекомендуємо, але не наполягаємо на дотриманні. Телеканали дотримуються рекомендацій. Або не дотримуються – то вже інше, то вже коли йде перевірка, ми цікавимося, які були мотиви, які були підстави…»

  І крім того – це обмеження лише на час показу цих телепограм

 2. Psiho

  Так? То ти мене трохи заспокоїв, бо я читав, що “рекомендація” це фактично повна заборона. Але “Леся+Рома” зараз показують. 🙂

 3. myroslav

  іроди вони 🙁
  от ні, аби всякі “Аншлаги” заборонити чи коцапські тупуваті серіяльчики. Так ні, заборонюять речі, що висміюють щось. Боягузи і лицеміри.

 4. chugylo

  Дов! Тільки «Файна Юкрайна» ще залишається.

  В тої Нацради на офіційному сайті напис Cайт коректно працює тільки з браузерами Internet Explorer i Mozilla Firefox. Та сайт не вміщається по ширині у ФФ навіть з вимкненим сайдбаром на моєму 1280×1024-піксельному моніторі.

 5. FredCat

  ну і? а чому не заборонили, вибачте, рекомендували не показувати деякий політично-мазохістський абсурд? чи порнографію у вигляді трансляції засідань ВР? там і не такого нахапаєшся…

Comments are closed.