Що нового чекати у WordPress 3.3?

wp31 eye
Можливо ви в курсі, що нещодавно відбувся щорічний WordCamp, цього разу у San Franscico. На ньому були присутні всі небайдужі до WP розробники. На цьому заході активно обговорювався стан справ сьогодні і напрямки еволюції двигунця у подальшому. Багато-багато різної інформації, але нас цікавить що було чути про нову версію двигунця, вірно? 🙂

Згідно повідомлення автора Matt Cohen на сайті http://memeburn.com першим з можливих нововведень буде responsive admin – реагуюча адмінка (особисто я люблю перекладати слово responsive у цьому контексті як “відповідальний” – саме так, у лапках: “відповідальна” адмінка, “відповідальна” верстка і т.д. … може хто краще розуміється у англ. – будь-ласка. підкажіть кращий переклад). Що це означає? Останнім часом взагалі часто зустрічаю словосполучення типу responsive дизайн і означає це те, що сайт одинаково зручно і гарно виглядає на різних платформах – десктоп, смартфон, айпед і т.д. Отож, з релізом WP 3.3 нас очікує адмінка, що пристосовується до екрану пристрою, з якого ви переглядаєте сайт. Це означає, що відпаде необхідність у спеціально створених мобільних версіях і додатках двигунця.

Інше нововведення – реконструкція системи управління медіа двигунця. Автор статті не уточняє, що саме мається на увазі. Але згідно цього повідомлення двигунець змінить аплоадер на новий і сучасніший – Plupload.

Ймовірно, що буде ще 10-20 нововведень, про які ми вже дізнаємось разом з першим RC.

За підтримки:
Экскурсионные туры по Европе от Амиго-Турс.

Що нового чекати у WordPress 3.3?

Безкоштовні HTML5 WP теми

Одиниці розмірів шрифта у CSS

Одиниці розмірів шрифта у CSS

Newer post

There are 2 comments

    1. Віталій Кійко

      Хіба? Тобі особисто важливіша ця реагуюча адмінка ніж нормальний аплоадер? Тоді ти напевно часто працюєш з блогом з різних пристроїв? Тоді розкажи, будь-ласка, як воно працювати зі смартфона (чи планшета?)?

Comments are closed.