Battlefield 2: довгограюча мелодія

Battlefield 2: довгограюча мелодія

Battlefield 2
Розробник: Digital Illusions
Видавець: Electronic Arts
Рік виходу: з 21 червня 2005 року

Так, справді, цій іграшці вже 3 роки! Чи варто казати, що не так вже багато компютерних ігор “доживають” до такого перед пенсійного віку? Дійсно, одні зникають швидше, інші – пізніше. Та тільки одиниці тримаються – популярні і іграбельні – понад три роки!

Випереджаючи питання про те, чим же так захоплює Battlefield 2, відповім: це поки-що неперевершений мікс атмосферності, геймплейності, адреналіну і розваги! Мультиплеєрний екшен – вир, що тримає від початку і до кінця!

Трохи про гру: ви можете вибрати один із 7 класів бійців: від снайпера до медика – всі є. Кожен має свою спеціалізацію. Універсальних солдатів немає. Звичайно, є універсальніший за інших спецназівець. Ним можна і проти танку йти, але для чого, коли із цим завданням краще справиться гранатометчик? Спецназівцем можна залягти на даху і відстрілювати “кроликів”, що метушаться далеко у низу, але навіщо, коли снайпер швидше і ефективніше справляється із цим завданням? Накінець, ні полікувати ні патронів підкинути спецназівець не зможе, а тому медик і зброєносець завжди бажані одиниці у групі. До слова, штурмові групи найефективніше створювати саме у різношерстній комбінації – так кожен матиме чим зайнятись, а очки за роботу в команді (teamwork scores) будуть гарною вам винагородою!

А може є бажання побути у шкурі командира – зайнятись розвідкою із супутників, підтримати припасами чи скинути на голову противників пекельний вогонь? Благо, стати командиром відносно новачку не так вже й важко. Треба лише подати свою кандидатуру на початку раунду при голосуванні – великий шанс, що вас вибируть. Скажу чесно, хоча б раз спробувати варто однозначно! Цікавий досвід. Такого я ще в жодній грі не отримував! 🙂

Любителі техніки не проходять мимо. На ваш вибір літаки, танки, бойові і десантні гелікоптери, човни, бмп-амфібії, мобільні пво і навіть звичайні баггі. Простору вистачить усім! Найбільшою популярністю у грі користуються літаки і бойові гелікоптери – конкуренція висока, покерувати так просто не дадуть. На деяких серверах навіть є правило черги: не хапай перед гравцем, що тут чекав до тебе. Радує, що більшість транспорту дво і більше місні. Проте у випадку з літаками і гелікоптерами треба мати великий досвід, а то є ризик, що навіть від землі не відірвитесь.

Отож, всі розсілись у улюблений транспорт (чи що кому дісталось 🙂 ), зайняли найкращі бойові позиції, командири отримали розвід дані з супутника і почалось!! Боротьба за контрольні точки буває настільки жорстка, що рахунок йде на одиниці солдат у зоні конфлікту! Злагоджений тімворк настільки важливий, що піхота чи техніка за підтримки з повітря одержують перемогу на раз! Часто спостерігав, що краще два професіонала, що грають командно піхотою, ніж зграя на техніці всіх видів, і пішо у тому числі, але які грають не злагоджено! У такі моменти і проявляється вся ізюминка гри: коли твою групу направляє командир, зачищаючи артилерією і відмічаючи ворожі одиниці, відчувається часто несподівана, але ефективна підтримка з повітря, і ролі у групі чітко налагоджені і розподілені – це сам смак! Багатонаціональна група, яка проте інтуїтивно поводиться як команда – я такого в жодній грі не зустрічав! Battlefield 2 варто пограти хоч раз! Спробуйте демоверсію, а потім ураганні позитивні враження помножте на 10! Тепер ви знаєте, що таке Battlefield 2!

Battlefield 2 Battlefield 2 Battlefield 2 Battlefield 2

До Battlefield 2 були Battlefield 1942, ще дві варіації Battlefield на тему другої світової і, нарешті Battlefield Vietnam. Всі ігри серії чимось захоплювали, та все найкраще дистилювалось і втілилось саме у “другій Батлі”. І найкращий тому доказ це сьогоднішня популярність гри – понад 2000 серверів по всьому світі і тисячі гравців в онлайні!

Чому саме зараз? У перед час виходу новенької Battlefield Heroes варто згадати позитивний досвід і ураган оригінальної гри! Цікаво, чи буде таким же вдалим Battlefield Heroes? Поживемо, побачимо… А поки-що, я насолоджуюсь цим шедевром. Цього і вам бажаю! 😉

Де кладуть асфальт у дощ?

Де кладуть асфальт у дощ?

Як вам лого?

Як вам лого?

Newer post