А ви готові до WordPress 3.2?

І знову я використав заголовок новини з WordPress Development Blog про нові мінімальні вимоги до хостингу для запуску двигунця. А що? Зручно! 🙂

Тепер по суті. Починаючи з версії WordPress 3.2 мінімальним ивимогами є PHP 5.2.4 та MySQL 5.0. Двічі перевірте чи часом ви не використовуєте нижчі версії вказаного софту на своєму хостингу, бо нічого не працюватиме після апгрейду!! Якщо ж ви не знаєте як швидко дізнатись версії PHP та MySQL, що зараз ви використовуєте, тоді скористайтесь порадою розробників і встановіть плагін Health Check. Одразу після активації плагіна ви побачите повідомлення із вказаними поточними версіями софту.

Загалом, нові, вищі мінімальні вимоги не є погано. Адже відмова від підтримки старіших технологій означає чистку коду і перехід на нові, швидші. Відтак пришвидшення роботи всієї системи.

Ще одне нововведення – для адмінки двигунця більше немає підтримки IE6. Так, так, давно вже пора викинути цей браузер на смітник історії.

Інші нововведення:
– змінено вигляд адмінки;

– нова стандартна тема Twenty Eleven;

– зміни у системі оновлення плагінів – тепер лише змінені файли будуть оновлюватись, що пришвидшить процес апгрейду.

Скріншоти взяті з сайту www.WPbeginner.com

За підтримки:
Шукаєте що переглянути? Дивіться безкоштовні фільми онлайн на нашому сайті! Одинадцять категорій, є з чого вибрати.

Tags:
Заборона завантаження файлів певних типів у WordPress

Заборона завантаження файлів певних типів у WordPress

А ви готові до WordPress 3.2?

Автоматична публікація дописів у Twitter

Newer post

There are 12 comments

 1. Serjart

  Вони там здається, ще щось говорили про оптимізацію двигунця. Коротше побачимо, що вони там наліплять. 🙂

   1. Serjart

    Все нове ПЗ зазвичай тягне за собою більші вимоги до харду. На даний момент блог декількома плагінами тягне 25,6 мегабайт RAM. Після оновлення на 3.2 побачу скільки там пропишеться. ))

    1. Віталій Кійко

     “Взагалі я оптиміст, але досвід показує…” – ось так би я почав те що хочу сказати і одразу розумію, що після цих слів нічого більше додавати не треба. 🙂

     П.С. Не туди дописав перший раз.

     1. Serjart

      В мене на дроідер та сержарт по 25 метрів ОЗП хаває. Мені не шкода, бо на тарифному плані 128 мегабайт доступно. 🙂 Якщо я не помиляюсь, то чистий двигунець без плагінів в мене тягнув 16-18 метрів.

  1. Віталій Кійко

   Я думаю (принаймі сподіваюсь), що зміни у адмінці підуть на користь. Бо скільки часу вже пройшло, скільки оновлень двигунця, а важливі зміни у дизайні адмінки дочекались лише тепер.

Comments are closed.