Нові можливості WordPress 3.1

wp31 eye

Отож, буквально вчора популярний блоговий двигунець отримав нову версію 3.1, а разом із нею купу нових додаткових можливостей. Але не всі нові можливості будуть доступні вам одразу або не всіма ви будете користуватись в силу певних обставин. Та про все по порядку. 😉

Адмін панель

Це певно перше що одразу впадає у вічі – адмін панель у фронт-енді! Нова, зручна. З її допомогою можна отримати основні функції адмінки прямо на сайті. Звісно, її зможуть побачити тільки зареєстровані користувачі. Також, якщо вам категорично таке не подобається – відключіть її у налаштуваннях свого акаунта.

Формати дописів (потребують активації!)

Нарешті нам дозволено “цивілізовано” вибирати формати дописів! 🙂 Це начебто дещо схоже на типи кастомних постів, проте принцип інший: тепер можна вибирати різні стилі оформлення дописів для одного і того ж їх типу. Взагалі-то, з деякими хитрощами так можна було робити і раніше (з допомогою додавання CSS стилів до певних дописів), але нова можливість безумовно зручніша. Ось як виглядатиме вибір формату:

Формати дописів у WP 3.1

Щоб використовувати формати дописів вам необхідно активувати їх у темі! Детально як це зробити, а також опис хуків для перевірки форматів читайте у WordPress Codex.

Внутрішня перелінковка

Зручна можливість для авторів дописів швидко знайти та дати посилання на попередню публікацію. Присутній пошук по ключовому слову для вибору певних публікацій. Важлива деталь – ця можливість (оновлене діалогове вікно) доступне лише у візуальному редакторі! Отже, автори хто користується html-редактором (в тому числі і я і вам раджу так робити! 🙂 ) можуть сміливо забути про цю нову можливість. Тим не менше, воно виглядає ось так:

Внутрішня перелінковка у WP 3.1

Погодимось, що реалізація цієї можливості не така вже й бездоганна. Але певні потреби авторів вона успішно задовольнить.

Інше

Варто також згадати менш важливі оновлення. Наприклад, оновилась голуба кольорова схема адмінки. Також оновлено меню Адміна Мережі – для блогів у режимі “мульти-сайт” – та додано інші можливості для таких блогів.

За підтримки:
Державна символіка. Необхідні юридичні послуги у Львові. Хороший юрист на вагу золота.

Tags:
Вийшов WordPress 3.1!

Вийшов WordPress 3.1!

Потрібна допомога у налаштуванні виділеного сервера

Потрібна допомога у налаштуванні виділеного сервера

Newer post

There are 5 comments

    1. Максим

      Та ні насправді немало змінили. Додалось всяких девелоперських фішечок, які раніше вирішувалися на сторінку-дві кодом, а тепер кількома рядками.

  1. trolik

    А з адмін-панелькою розробники трохи протупили. Треба було дати можливість глобально для всього сайту відключити його, а не лише для окремого акаунту.

Comments are closed.