Як протестувати мобільну версію сайту?

Деякий час назад я розробляв мобільну версію сайту. Потрібно було ефективно тестувати “мобільний” дизайн. На самому сайті стояв скрипт, який визначав чи я заходжу з мобільного пристрою і, якщо так, то перемикав для мене саме мобільну версію. Коротше, тут все стандартненько. :silly:

Була лише одна проблема – відповідний мобільний пристрій. Або його симуляція. Для прикладу, мені потрібен був iPhone, але його нема! В неті можна знайти сайти, котрі, як самі запевняють, є iPhone-симуляторами. Наприклад, Testiphone.com або Iphonetester.com/ Проте на практиці виявилось, що згадані вище ресурси є не що іншим, як гарними viewport’ами. Простіше кажучи, вони пропонують таку ж симуляцію iPhone, як і вирізана дірка розміру з екран телефону з картону та приставлена до монітору :biggrin: Ще раз: ці ресурси часто(а може й “завжди”?) НЕ розпізнаються скриптом, як мобільні пристрої (симулятори мобільних пристроїв). А раз не розпізнаються, то й мобільна версія не вмикається!

А тепер я розповім вам про хороше рішення для, того ж таки, прикладу для iPhone. Реально працюючий окремим застосунком симулятор iPhone – iBBDemo 2.0. Працює на платформі Adobe Air. Плюс, у даній версії (2.0) реалізована також симуляція пристрою iPad! 🙂

За підтримки:
Недорогие развивающие игрушки для детей.

Приклади дизайну для натхнення

Приклади дизайну для натхнення

Цікавить ваша думка

Цікавить ваша думка

Newer post

There are 3 comments

Comments are closed.