Як створити feed-мікс з кількох категорій у WordPress

У процесі роботи над одним проектом у мене виникло наступне ТЗ: створити фід-мікс із кількох, наперед визначених, категорій. Одразу скажу, що проект на WordPress, версія 2.8.4. Власне, можливо тому і виникли труднощі. Не можу сказати за всі двигунці, але з’єднати три синдиковані стрічки новин, кожна з яких відповідає за певну категорію, в одну виявилось завданням не з легких!

На сторінці присвяченій фідам на WordPress Codex ні слова про те, як створити кастомний фід з кількох категорій. Описано лише, як створити фід для однієї категорії.

До слова, зробити це можна так:
http://www.example.com/?cat=42&feed=rss2
або
http://example.com/category/categoryname/feed

Де: 42 чи categoryname – це, відповідно, ID чи скорочення потрібної категорії.

Вирішив схитрити – прописав через кому потрібні ID категорій – нічого не виходить, воно бере останню і тільки з нею працює (ну або десь так :tongue: ). На офіційному форумі WordPress знайшов тему де є згадка про фікс, що дозволить створити потрібний мені фід. Виконав дії, що там описані (зокрема, треба дещо модифікувати файл canonical.php), але результату це не дало. І далі, при прописуванні ID категорій через кому, типу http://www.example.com/?cat=1,2,3,4,5,6,7,8,9&feed=rss2, лінк не працює або працює лише з однією категорією.

Далі гуглив в неті ще довше. Ну повинне ж бути рішення! :wassat: Надибав такий сервіс: rssmix.com. Але він не спромігся створити читабельну версію з моїх кириличних дописів. І проблема не через кодування блога (принаймі, я так думаю, адже блог в UTF-8), певно, цей сервіс просто не працює з кириличними.

Одне оригінальне рішення знайшов на ось цьому блозі – потрібно не «плюсувати» потрібні категорії, а мінусувати зайві із загального фіда блога! :biggrin: Одразу слід зазначити – це працює! Проте мені такий метод не підійшов, бо у мене всього 93 категорії і щоб зробити той фід-мікс, що мені потрібен – треба “змінусувати” близько 80 категорій лише в одному лінку!! Від такого «кілометрового» фід-лінку, що я отримую змінусувавши всі зайві категорії, Google Reader просто казиться і відмовляється працювати..)))

Після довгих і нудних пошуків мене “осяяло”! :biggrin: Я здійснив те, що планував. Плюс до всього перепустив отриманий фід крізь FeedBurner. Ось результат:

http://feeds.feedburner.com/3in1

Цей фід транслює пости лише з трьох категорій мого блога – дизайн, арт та Photoshop. Технологія – у одному з найближчих постів. Підпишіться на загальну стрічку новин мого блога, щоб не пропустити статтю.

Не знаю наскільки це складне завдання для програмістів, бо я не. Але може хтось з відвідувачів раніше відгадає рішення?

🙂

За підтримки:
Создание сайтов, поисковая оптимизация, регистрация в каталогах – PromoWeb.

Виполнение чертежей, 3d модели для SolidWorks, схем.

Короткий FeedBurner лінк

Короткий FeedBurner лінк

Акція Банер-о-манія!

Акція Банер-о-манія!

Newer post

There are 2 comments

  1. микола

    ой…
    мені як треба міксувати БУДЬ-ЯКІ рсс-и – так я одразу до яху-пайпс.
    нічо більше не визнаю:)
    як то кажуть – нашо платити більше..?

Comments are closed.