Яценюки, Тимошенки, Януковичі… головне хвіст!

Холера! Я не планував присвячувати темі політики купу дописів на своєму блозі. Але з наближенням виборів відчуваю, що потрібно заявляти про свою громадську позицію і ділитись об’єктивними фактами про (хоч і не без суб’єктивних підй.. :blink: , перепрошую, висловлювань (брудна політика)). Коротко, тезами.

Сьогодні у блозі Chugylo‘a прочитав його допис Маскарад починається!. Згадав цю статтю, бо цілком згідний з написаним! Боротьба політтехнологів, гонка політтехнологічних озброєнь – я все розумію, дорослим дядькам реально нічим зайнятись + ще й існує перспектива добратись до “владного пирога”. Панове, а люди тут при чому? Ну правильно – у дупі. Вони забавляються, грають свої ігри-маскаради, а народ хай собі у дупі і залишається. Боляче..

Не можу не згадати недолугості та наглості теперішніх чиновників при владі. Включно із Косою Волод.. Юлею Володимирівною. Адже саме вона підписала Розпорядження Кабміну №838-р від 17.07.09 р. – документ, який відібрав дуже велику частину податкового кредиту (читай потенційні надміру сплачені податки) по ПДВ. Отож було: декларації із від’ємним значенням подавати не можна*; декларації із нульовим значенням подавати не можна*. Додалось: відшкодовувати податковий кредит по накладних дата виписки яких пізніше ніж два місяця від звітного заборонено :cwy: ; збільшувати суму податкового зобов’язання чи податкового кредиту більше ніж на 10% в місяць ну дуже не рекомендується (у постанові одразу лякають податковою міліцією і передачею дось’є на такого платника податків до МВС). :ninja: Грр-р-ррр…

Набридли різні Януковичі, Яценюки і інші Богословські у твіттері з їхніми брехливими “Писать буду лично я“. Теж мені хацкери знайшлись. Нові технології вони освоюють.. :getlost:

*тут не можна не є забороненим де-юре, але є забороненим (чи надзвичайно утрудненим) де-факто

Небо є #00BFFF, а земля – #8B4513

Небо є #00BFFF, а земля – #8B4513

WordPress: робимо деревовидні коментарі

WordPress: робимо деревовидні коментарі

Newer post

There are 4 comments

  1. Роман

    “добратись до “владного пирога”” – це мяко і не зовсім правильно сказано. Правильніше до “Власного корита”. Тому що тільки свині дбають як нажертись, а про все інше їм наср..и. Помякшуючи – наплювати.

  2. bezlik

    А мене навпаки забавляє подібна уважність, от якби ще пан Я. з леді Т. особисто запрошення на вибори по квартирам розносили, то взагалі було б радісно.
    Для себе я ці вибори майже остаточно визначив виборами “Проти всіх”, буду вірити в перемогу :). А ще мені цікаво, це лише наша нація така чи усюди подібні, коли люди хочуть голосувати за одного, але знають, що його не оберуть, тому віддають голос іншому?

Comments are closed.