WordPress плагіни-помічники

Ви вже знаєте, що останнім часом я займаюсь створенням теми WordPress. Темка буде специфічна, “під конкретні потреби”. Та незалежно від цього, я стикнувся з деякими технічними питаннями. Приміром, тему необхідно протестувати в он-лайні. Знаю, знаю, взагалі для тестування є “джентельменський набір” Денвер. Але, в тому числі, є ситуації, коли мені потрібно протестувати тему на “живому” сайті, де багато відвідувачів. Але показувати глюки на загал якось не пасує.. 🙂

Theme Switch і Theme Test Drive

Благо, для вищеописаної ситуації є рішення! Існують спеціальні плагіни, що дозволяють користовачеві з адмінськими правами переключити для себе тему відмінну від тієї, що бачать гості чи навіть зологінені користувачі. Перший з них – Theme Switch – і напевно найвідоміший. Даний плагін підтримує найновішу версію WordPress – 2.7.1. Плюс – можна вивести цілий віджет із списком доступних для увімкнення тем!

Другий плагін, який однак має ті ж функції – Theme Test Drive. Теж підтримує найновішу версію WordPress та й взагалі плагін залишив приємні враження при користуванні. Який вибрати – справа смаків. 🙂

User Switching

Специфіка мого проекту: направленість на користувачів з різними правами доступу. По ходу мені необхідно тестувати вигляд і функціональність сайта для просто гостей, звичайних відвідувачів та для зареєстрованих користувачів, що увійшли на сайт. У цій нелегкій справі дуже допомагає плагін User Switching. З ним я можу швидко переключитись на користувачів з різними типами аккаунтів.

Sample WordPress Content

Останній плагін, про який я хотів би розповісти вам сьогодні це Sample WordPress Content. Якщо необхідно протестувати стилі певної теми – наприклад, як відображатимуться списки, оформлення цитат, зображень і т.д. – цей плагін створить 12 постів, в кожному з яких будуть ті чи інші варіанти форматування. Це ж дуже зручно, не потрібно буде це робити вручну!

А якими “веб-девелоперськими” плагінами користуєтесь ви? Цікаво!

За підтримки:
Поисковое продвижение сайтов: подбор ключевых слов, анализ и оптимизация сайта!

Сервисы для проверки PR и тИЦ сайта на Procto.net. В статье представлены наиболее популярные сервисы для проверки Тематического индекса цитирования и Google PageRank.

Пропаща година..

Пропаща година..

Нерегулярність оновлення блогу

Нерегулярність оновлення блогу

Newer post

There is one comment

Comments are closed.