Безкоштовне з нету: преміум wp-тема vCard

Деколи дуже навіть корисно “тусуватись” на спеціалізованих веб-ресурсах з продажу html-шаблонів, тем до різноманітних CMS, графіки, аудіо, відео… Чому? Бо час від часу на таких ресурсах можуть влаштовувати акції з безкоштовної роздачі контенту. Типу, “безкоштовний файл місяця!” І протягом всього місяця можна легально і безкоштовно отримати гарний шаблон чи тему собі у користування.

Один із таких веб-ресурсів є Envato Marketplace, це мережа яка включає багато сайтів, кожен з яких має свою спеціалізацію. У неї також входить сайт (реф. посилання) themeforest.net (html-шаблони, теми для CMS)

Але мова зараз про безкоштовну wp-тему vCard (реф. посилання). Щоб завантажити файл вам потрібно буде зареєструватись. Сама по собі реєстрація за реф. посиланням не дає мені грошових бонусів. Зате “карма” плюсується 😉

Погодьтесь, чому б не скористатись вигідною пропозицією? Тема специфічна, але справді класна! Це пропозиція місяця січня 2010 року. У лютому буде вже інший файл.

За підтримки:
Сайт хорошего настроения для досуга и приятного времяпрепровождения. Анекдоты, афоризмы про любовь, афоризмы про жизнь и счастье, загадки, пословицы, тосты. Здесь вы найдете также сонник и отличные игры!

CSS: “безболюча” верстка – каскадування та умовні коментарі

CSS: “безболюча” верстка – каскадування та умовні коментарі

Battlefield 2 ранк

Battlefield 2 ранк

Newer post

There are 5 comments

  1. » Безкоштовне з нету: простенький лічильник користувачів онлайн

    […] Безкоштовна WordPress-тема та flash-форма завантаження файлів вже були. Тепер простенький лічильник присутніх на сайті користувачів. Написаний на php. Не потребує бази даних та дозволяє рахувати два типи користувачів: гостей та членів. Також є режим “лічильник у зображенні” – тобто кількість виводиться зображенням, а не текстом! […]

Comments are closed.