Новорічні пензлі vol.1 Сніжинки.

У всіх нас на носах і носиках зима. 🙂 В свою чергу, веб-дизайнери намагаються оновити дизайн сайтів і блогів та додати трохи зимово-новорічної тематики. Ілюстратори теж в стороні не залишаються: різноманітні новорічні календарі, візитівки і інша продукція йде на ура. Адже, погодьтесь, приємно відчувати новорічний настрій у себе вдома чи на робочому столі! Блогери, ви як і я, теж хочете порадувати відвідувачів чимось новеньким і святковим? Тоді ви потрапили в потрібне місце!

Для всіх вас і для себе також, я підготував кілька публікацій на тему новорічних пензлів (brushes) для програми Photoshop. Впевнений, кожен знайде для себе щось цікаве!

Winter_Snow_Brushes_by_Scully7491

Пензлі сніжинок від Scully7491 з DeviantArt
[download#7#size]

Kirsty_snow-brushes

Пензлі від Kirsty з 500ml Brushes.org
[download#6#size]

Щоб скористатись пензлями вам необхідно:

  • розпакувати .zip-архів у папку на ваш жорсткий диск
  • відкрити палітру кистей і клацнути на стрілку у верхньому правому куті
  • клацнути Load brushes і вказати місце розташування .ABR файлу на вашому жорсткому диску (папка у яку розпаковано архів)
  • перезавантажити Photoshop і почати користуватись пензлями! 😉

Сподобалась підбірка? Зверніть увагу на 228 акварельних кисточок (brushes).

А ви знали, що…? Відомий блогер Tod у своєму проекті Design Mania вже цілий тиждень публікує підбірки найрізноманітніших іконок. Мені сподобались чудові RSS-іконки з тваринками.

PhotoFunia – посміхнись!;)

PhotoFunia – посміхнись!;)

There are 6 comments

  1. Tod

    Дякую за посилання! Приємно бачити, що україномовна блогосфера набирає оберти, рік тому це навіть важко було уявити. А зара досить часто потрапляю на такі проекти.

  2. Tod

    Ще й автор з Тернополя, якщо я не помиляюсь:) Файно є:)

Коментування вимкнено.