Ми переїхали у Львів

Я з сім’єю переїхав у Львів. От якраз тиждень як) Потрохи вчу маршрути трамваїв і місця де можна купити найкращу каву і сирник))

Ситуація була на зупинці “Головпоштамп”. Оці елетронні тікет-машини щось зовсім нове для мене. В принципі, я був не в курсі на якому етапі і що відбувається і цей “чудовий” апарат мене надурив на 22 гривні. Просто проковтнув мої гроші, а квиточки не видав. Не аби яка трагедія, звісно. Але досвід повчальний. І що, тепер ще більше боятись повстання машин? По ходу, вони мене не дуже люблять))

Наступного дня (то була субота … а може і неділя?) поїхали у King Cross Leopolis. Типу щоб зацінити що там і як. Сам ТЦ мені сподобався, Ашан – ні, ще в Києві щось не взлюбив, а от Леопарк виявився кращим за будь-які очікування! Коротко – це така дитяча кімната у вказаному ТЦ. Поки розповідаю, то ось відео як Христя на батутах скаче:

Ну так от, у нашому випадку вхід був 100 грн (85 + 15 за двох дорослих). Мало того, що це єдина ціна на всю ігрову зону (!), так ще й можна вийти, піти поїсти чи погуляти по ТЦ і знову повернутись! І гірки і батути в необмеженому доступі протягом цілого дня! Тільки такий дитячий картинг дод. платний – 15 грн жетон на одну поїздку (по колу їздиш 5 хв., здається). А так – пішов на гірки, поковбасився, пішов на батути, пішов відпочив, пішов знову на батути чи гірки і так скільки влізе. Христя була у захваті)) Татусь теж)) Адже дорослим теж можна на гірки з дітворою! Я прикайфував кататись на довгій жовтій гірці чи в гірці тунелі))))
А ще сюди входять два безкошт. напої (щоправда це просто чай з пакетика чи кава чи може ще сочок який, але всерівно приємно!) 🙂

Лише ігрових машин немає. Не знайшов жодної. В Києві у Ocean Plaza доводилось довго стояти у черзі до дитячої кімнати чи на будь-який атракціон. У Більшовику було просто все униліше. У Dream Town в принципі те саме. Кожен атракціон оплачувався додатково з картки і черги черги черги. І ще дорослим погратись місця і можливості не було. А так ж хочеться! 🙂

Ну і загалом – Львів це Львів. Я дуже люблю ці всі старовинні будинки. І ще мені пощастило, бо на нашій вулиці є будинки натурально будь-якого архітектурного стилю. Просто фантастично!!
Буде тепліше і сонячніше – зроблю ще фото і відео.

Мої активи

Мої активи

Ми переїхали у Львів

Envato Marketplace – мій досвід

Новіший допис

There are 4 comments

 1. Dyak

  Вітаю)))
  Мені так подобається читати перші враженя новоспечених львів’ян :).

  Про автомати, вони більше разів глючать ніж не глючать, тому я б не радив ними користуватись, а щоб повернути свої гроші, то треба йти в управління лет що на сахарова, і там написати якусь заяву і гроші повернуть.

  По каві, сходіть в Меделін 😉

 2. Sergunik

  Мої найщиріші привітання!
  Щодо кави: Мануфактура кави.
  Меделін це для гурманів 🙂

Коментування вимкнено.