Новому протистоянню екомерц плагінів бути

Деякий час назад, тоді коли я вперше поглянув у бік екомерц плагінів для WordPress, здавалось є лише один гігант і ім’я йому Jigoshop. Саме для цього плагіна я робив переклад, саме для нього я створював свої перші плагіни-шлюзи і саме за нього я агітував у дискусіях що точились навколо вибору між Jigoshop і WooCommerce.

Так тривало певний час, доки WooCommerce остаточно не перевершив свого предка. Від тоді я створив в загальній кількості близько десятка онлайн магазинів саме на WooCommerce, більше двох десятків різних модифікацій до нього, 5 платіжних шлюзів і навіть створив, наскільки я знаю, унікальний плагін Uni Custom Product Options, що дозволяє створити і додати до товару практично будь-які власні опції, що впливають на його ціну. Нмд, станом на сьогодні WooCommerce є найкращим екомерц плагіном для WordPress.

Однак все ще може змінитись. Сьогодні дізнався про запланований реліз Jigoshop 2.0. Як запевняють автори цього плагіна, розробка другої версії велась з нуля і паралельно покращенню гілки 1.x. Думаю, буде повна сумісність або легка можливість апгрейду для існуючих магазинів створених на базі цього плагіна. І, як запевняють автори, нова версія краща і швидша.

Точно знаю, що конкуренція завжди на краще для кінцевого споживача. Тому з нетерпінням очікую релізу Jigoshop 2.0, щоб побачити якісь нові няшки 🙂

Теги:
,
Три тижнева

Три тижнева

Пірати атакують

Пірати атакують

Новіший допис

There is one comment

Коментування вимкнено.