Пірати атакують

Якщо у тебе піратять – значить ти популярний? Не знаю я відповіді на це запитання, але для самозаспокоєння можна відповідати “так”))

От сьогодні знайшов сайт, де перепродають без жодної моєї згоди мої ж плагіни з наглою припискою “Теперь имею желание отбить потраченные деньги.”. Зухвало? Ще й як! Докази? Ось:

screen-1

Це скріншот сторінки pereklad.org.ua/product/plagin-modul-liqpay-2-0-woocommerce-2x/ на якій неправомірно перепродається мій плагін.

screen-2

Це скріншот результатів пошуку по зображеннях. Як видно, на першій позиції сторінка http://uni-theme.net/item/woocommerce-payment-gateway-liqpay-2-0/ де офіційно продається мій плагін, а на другій позиції одразу йде по факту піратський ресурс, сторінка з нелегальним контентом.

Ось ще кеш файлу sitemap іншого сайту того ж автору. Виділеним вказано сторінку яка ще донедавна існувала на цьому сайті, яка дивним чином надзвичайно подібна по назві до згаданої вище з нелегальним контентом. Можу лише підозрювати, що й тут неправомірно перепродавався або була спроба неправомірного перепродажу мого плагіна.

screen-3

Автор попереджений про це правопорушення. Побачимо, чи дослухається.

Update Схоже, що автор тієї сторінки сам видалив її після мого листа з вимогою. Ну і на тому дякую.

Update 2 Автор тієї сторінки відновив її і написав мені листа з поясненням, що це начебто непорозуміння і що файл виставлений на тій сторінці це зовсім не мій файл, а його особиста робота і “до вашої жодним чином не дотягує по функціональності і якості, і критики професіонала не витримає”. Я не вірю в таке пояснення. Плюс, навіщо було брати промо зображення мого плагіна і використовувати у себе? Ну геть не гарно.

Update 3 Мою скаргу на Порушення Закону про захист авторських прав у цифрову епоху (DMCA) схвалено. Ось тут її деталі. Тепер у результатах пошуку ту сторінку видалено з відповідним поясненням причини.

Новому протистоянню екомерц плагінів бути

Новому протистоянню екомерц плагінів бути

Що нового?

Що нового?

Новіший допис