Банероманія. Грудень!

Завершилось безкоштовне розміщення банера для “Блог для підлітків“. Від сьогодні показ банера блога “Наша мова — кольорова!

А хто ще не брав участь – поспішайте, ви ще можете розмістити свій банер абсолютно безкоштовно! Достатньо лише надіслати заявку сюди у коментар і свій банер мені на електронну скриньку: mr.psiho [кіт-пес] gmail.com. 😉

І тепер, власне, трішки цифр: згідно статистики попередній банер на “Блог для підлітків” за 15 днів:

 • переглядів – 1144
 • кліків – 24
 • CTR – 2,10%

Фігасє, такої кількості переглядів ще не було! Блог росте, це добре! 🙂 Минулого разу кількість переглядів теж була великою, але порівняно із теперішніми їх вже можна називати скромними. Цікаво, як буде далі..?

Тож замовте і ви собі трішки сонця! Далі у черзі:

 • 19 грудня – 2 січня – місце вакантне

З 19 грудня місця не зовсім вакантні. Ще раніше jin і letrodectus виявили бажання розмістити банери. Шановні учасники, будь-ласка, уточніть які саме банери і які сайти будемо рекламувати!

Кохана, з днем народження!

Кохана, з днем народження!

Цитата

Цитата

Newer post

There are 5 comments

 1. jarofed

  як jin та letrodectus не визначаться з банерами – то я порекламую у тебе свій новий особистий блог. Можна? 😉

 2. Psiho

  jarofed, треба! 🙂 Щоправда, jin вже поновив заявку, написавши мені листа. Його заявку я прийму, але…

  Звернення для учасників! Нагадую, що офіційною заявкою на участь є коментар до публікації про хід акції. І, звісно ж, найкраще до найближчої у часі публікації, бо інакше вона може просто загубитись. А на електронну скриньку прошу надсилати сам банер і назву та лінк проекту.

Comments are closed.