Підбиваємо підсумки. Листопад.

Сьогодні вирішив підбити деякі підсумки. Вже давно я не згадував про заробітки з блога, а щодо відвідуваності можна було б скласти деяке враження по звітам акції “Банероманія“. Звісно, це все не те. Хочеться підбити підсумки і підвести деяку межу. Здається, в останнє я робив подібне рік тому. Ну от і добре, отже сьогоднішні підсумки пройдуть під знаменням “365 днів після..!” 😉

visitors

Відвідуваність по днях. Листопад 2008.

У середньому в листопаді переглядали майже дві сторінки щодня (1,67 якщо бути точним). Всього було переглянуто 1760 сторінок, а унікальних відвідувачів 901!

traffic
Кількість і звідки прийшли відвідувачі:

 • 573 з пошуковиків
 • 370 з інших сайтів
 • 108 напряму
 • 1 примудрився прийти іншим чином 🙂

country

Сатистика по регіонах: Україна – 886; Росія – 91; не встановлено25; США – 12. Це основні, ще є різні європейські країни, з них по 5-6 відвідувачів.

Очікувано, що з України відвідувачів найбільше. На зображенні ви можете побачити, що географія відвідувачів з України широка. Але найбільше – 347 – їх з Києва!

Окремо зазначу, що кількість тих, хто підписався на блог з допомогою RSS на початок грудня склала 35 чоловік. Головним чином значний приріст відбувся саме в листопаді. Статистика фіда від FeedBurner.

Власне, це всі основні показники відвідуваності. Ви вже мабуть встигли помітити, що я користуюсь статистикою Google Analytics. Всім раджу, це зручно і ефективно!)) Також на днях поставив на блог віджет Google Friends. Всі бажаючі – давайте френдитись! 🙂

Файли для скачування на моєму блозі доступні лише зареєстрованим користувачам. Проте з реєстрацією є деякі проблеми. Річ у тім, що злісний глюк не дозволяє надсилати лист з паролем новому користувачеві. Я не знаю чому так сталось і як це виправити. Напевно, моїх знань в програмуванні недостатньо, щоб самотужки вирішити цю проблему. Хто знає чому таке могло статись – підкажіть, будь-ласка. Буду дуже вдячний за допомогу у вирішенні проблеми! А поки-що це відбуватиметься наступним чином: заповніть реєстраціні дані (всі поля є обов’язковими; ососблива увага на дані “Username” і “Password“) і клацніть кнопку “Register“, одразу по тому ви можете входити на сайт під своїм логіном і паролем. Єдина відмінність від звичного способу реєстрації – пароль поштою вам надісланий не буде.

Вам цікаво було читати цей матеріал? Залиште свій коментар до статті!

Скачивать фильмы больше не надо! Просто смотрите фильмы онлайн.

Нужна очистка сточных вод? Для вас очистные сооружения, локальные очистные для дачи, котеджа; септики.

Про кризу кілька слів..

Про кризу кілька слів..

Цитата

Цитата

Newer post

There are 5 comments

 1. jin

  здається мені, що у всьому винен хостер. напиши мені у мило, поговоримо (правда я буду в неті напевне уже завтра, у мене тут робочий день уже закінчується, завтра пообіді прилечу “на базу” і буду доступний)

 2. Psiho

  jin, ти знаєш, я думаю що то не хостер винен. На інших моїх сайтах, що розміщені у нього ж, листи двигунець надсилає (як мінімум у одного все нормально, сам перевірив). Я думаю, що то або плагіни якісь заважають, або якісь файли вордпреса “неповноцінні”.

 3. LaSet

  я казав, що Київ немає 60% які йому приписує БігМір, 886/347 = 39% десь приблизно такий процент я бачу весь час

Comments are closed.