Вийшов Adobe Creative Suite 4

І як тільки я міг би пропустити таке? 🙂
Колекція Adobe CS оновилась – у світ вийшла Adobe Creative Suite 4. З новими можливостями і покращеною функціональністю дизайнерам працюватиметсья ще легше і приємніше!

Зроблю короткий огляд нових фіч. Так, для програми Illustrator найцікавіше:

  • Додано прозорий градієнт. Нарешті, вони додали таку можливість, раніше зробити таке можна було з допомогою маски прозорості.
  • Покращено інструмент заливки. Тепер він працює як у Flash, що краще і легше для додавання чи зміни граієнтної заливки.

Нові функції Photoshop:

  • Додано масштабування з оглядом на контент зображення. Це спеціальний інструмент масштабування без втрати деталей. Ходили чутки, що Adobe прикупили цю фічу і додадуть її до Photoshop. І нарешті це сталось! Дивіться як це працює:
  • Більше і кращі 3d функції, для полегшення роботи дизайнерам, що працюють над ігровими текстурами.
    Нова панель Коректування. Тепер це робити також легше і швидше (раніше Коректування було сховано у меню зображення)

Нове у Flash:

  • 3D контроль над двовимірними зображеннями, тепер ви зможете обертати, масштабувати і багато іншого, а також включити ці рухи у анімацію (раніше це можна було зробити або кодуючи або хитро підбираючи кадри із зміненим об’єктом)

У пакет Adobe Creative Suite 4 додано програму Flex. Вона буде корисна для створення онлайнових веб-програм. Детальніше про це, а також огляд всіх новинок на сайті Adobe.com.

Tags:
Апдейт. Осінь дійсно золота))

Апдейт. Осінь дійсно золота))

Типографія

Типографія

Newer post

There are 2 comments

  1. vp

    Цікаво чи новий фотошоп буде пожирати ресурси так само, як і цс3. Бо приходиться апгрейдити копм після обновлення фотошопа.

Comments are closed.