Ексклюзивна підбірка 15 спеціалізованих тем (theme) для WordPress

Блоговий двигунець WordPress дуже популярний сьогодні. А що дивного? Я от ніколи не мав справи з php-кодом, і з css, зокрема, та веб-сайтами взагалі, моя професія не пов’язана. А захотів блог, то й встановив WordPress без проблем. Це виявилось дуже легко. Ще плюсом є велика кількість якісних і безкоштовних тем (theme) для двигунця. Все це актуально коли мова йде про використання WordPress у якості блогу. А саме у такій якості двигунець і задумувався.

Проте останнім часом з’являється все більше спеціалізованих тем для цього популярного блогового двигунця. Автори таких тем створюють їх із іншим задумом, ніж для використання для блогу. Абсолютно очевидно, що WordPress “переростає” свою вузькоспеціалізованість. Все частіше веб-майстри розглядають WordPress як повноцінну CMS.

Все починається з теми.

На “західних” нет-магазинах тем для WordPress вже давно не рідкість преміум-теми для кулінарного сайту чи фотогалереї і т.д. У неті взагалі частіше спеціалізовані теми є платними, але можна знайти і безкоштовні. Різниця між ними у тому, що платні зроблені добротніше і легші в користуванні, а також часто не вимагають додаткових плагінів і, звичайно ж, коштують в середньому 50$. А безкоштовні частіше для “правильної” роботи вимагають додаткового встановлення та налаштування плагінів (теж безкоштовних), тобто вони важчі в управлінні, проте зовсім безкоштовні. До слова, якість безкоштовних теж на висоті!

Ще трішки хліба.

У цьому пості ви прочитаєте про підбірку із 15 найкращих спеціалізованих тем (theme) для WordPress. Ці теми не просто чергова зміна дизайну вашого сайту. Ці теми – це кардинальна зміна функціональності сайту відповідно до потрібного напрямку! Тож поїхали!

Видовища!

1. Revolution Real Estate

Частина популярної серії Revolution-тем. Ця тема дозволяє швидко зробити зручний і красивий сайт нерухомості. Вам сподобаєтсья швидкість і зручність додавання нових фото і створення галерей нерухомості.

revreal.jpg

2. Video

Тема спеціально для відео блогерів. Має красивий вигляд і налаштована спеціально дял відео.

video.jpg

3. ProudFolio

Цю тему можна придбати через сайт WooThemes. ProudFolio створена спеціально для дизайнерів і інших професіоналів графіки, що хочуть продемонструвати своє портфоліо.

proudfolio.jpg

4. JobPress

Планували створити сайт-дошку кадрових оголошень? З цією темою зможете легко і зручно організувати такий сайт.

jobpress.jpg

5. Church Communications Pro

Тема для сайту релігійного напрямку. Можна організувати церковне ком’юніті.

church.jpg

6. Video Flick

Ще одна темка для відео-блогів.

videoflick.jpg

7. Market Theme

Тема для створення нет-магазину. Повний функціонал і красивий дизайн.

market.jpg

8. E-Commerce Theme

Попередня тема не єдина для створення нет-магазину. Будь-ласка, ще одна! 😉

ecommerce.jpg

9. Revolution Sports

Ще один сайт Revolution-серії. Revolution Sports ідеально підійде для сайтів спортивної тематики.

revsports.jpg

10. ClassiPress

Тема, що здатна перетворити будь-який сайт на дошку оголошень. Ідеальна функціональність. Дизайн не найкращий, але завжди можна змінити)

classipress.jpg

11. Articlesss

Безкоштовна тема для організації каталогу статей на вашому сайті. До комплекту необхідно завантажити спеціальний плагін. Красивий і зручний дизайн теми + безкоштовна = варіант без компромісів 😉

articlesss.jpg

12. WP Contact Manager

Безкоштовна тема, перетворить сайт на менеджер контактів. При наявності фантазії і бажання можна модифікувати створивши каталог підприємств чи щось подібне. Для нормальної роботи також необхідний спеціальний плагін. Інструкція по встановленню на сторінці теми.

wpt-3.gif

13. Prologue

Заставляє працювати ваш WordPress, як Twitter-подібна система. Ідеальний для групи розробників, що знаходяться на відстані один від одного, але працюють над одним проектом – легко обговорювати творчі плани та конкретні технічні питання і т.п.

wpt-31.gif

14. Arthemia Premium

Преміум тема (платна) для сайту в стилі інтернет-порталу. Перетворить WordPress на потужну CMS. Красивий дизайн!

arthemia-premium-front-1.jpg

15. PhotoBlog Theme

Безкоштовна тема для організації власного фотоблогу на WordPress.

photoblogfb.jpg

Тож, яка ваша думка?

Великий вибір тем для WordPress робить цей двигунець ще заманушнішим для користувачів)))
Вам сподобався цей огляд? Пишіть свої думки в коментарях, не соромтесь. 😉

При підготовці матеріалу використано статтю із сайту DesignM.ag, а також власні нет-серферські здібності і удача автора. 😉

Банероманія – дощовий вересень

Банероманія – дощовий вересень

Спамери смалять – 2

Спамери смалять – 2

Newer post

There are 7 comments

  1. 3 плюс 2 плюс 1… Випуск #13 | Українська блогосфера

    […] Ексклюзивна підбірка 15 спеціалізованих тем (themes) для Wor… – а ця стаття, в свою чергу, зацікавить тих людей, які не мають часу займатися дизайном самостійно, але хочуть, щоб їхній блог виглядав винятково. Теми на різний смак і для різних потреб. […]

Comments are closed.