TF2 і Garry’s Mod

Garry’s Mod – утіліта, чи навіть правильніше міні-гра, що дозволяє редагувати ресурси ігор побудованих на Source Engine – а це починаючи з Half-Life 2 і всі решта з приставкою source у назві. Проте, нові Valve’овські ігри TF2 i Portal використовують покращений Source Engine і тому останньою версією Garry’s Mod за номером 10 (це комерційна версія, не плутати із безкоштовним модом Garry’s Mod 9!) ресурси цих ігор не відкриєш. Проте, Гаррі не був би Гаррі, якби не змайстрував таку відкривалку! 🙂 І це чудо носить горду назву Garry’s Mod 2007 beta (дійсно це ще бета з купою багів, проте працює! 🙂 ). Отож, всі хто зацікавився проведу невеличкий How To Install.

Саме перше треба сказати, що бета вимагає встановлених HL2:EP2 і GMOD10. Далі, мовою оригіналу офіційна інструкція:

1. Download this file.

www.garrysmod.com/gmbeta/gmbeta2007.zip

2. Extract it to your SourceMods folder..

i.e. C:\Games\Steam\steamapps\SourceMods\

It should make the folder

C:\Games\Steam\steamapps\SourceMods\gmbeta2007

The folder will be empty(ish)

3. Download and install Tortoise SVN

http://tortoisesvn.net/downloads

4. Right click on the gmbeta2007 folder, and go to “SVN Update”

It should then update. It should just download gameinfo.txt and a load of spawnicons.

When you want to check for updates again, do the same thing again.

А тепер пояснення:
Крок 1: Скачуємо *.zip-файл з папкою бети з офіційного сайту.
Крок 2: Розпаковуємо *.zip-файл у папку, де містяться моди до Half-Life 2. Вказане в прикладі розміщення є таким, що вибираєтсья по замовчуванню. (В мене вона виглядає так: “D:\Steam\steamapps\SourceMods\gmbeta2007”). Таким чином, у папці для модів створиться папка “gmbeta2007”, а у ній три файли.
Крок 3: Скачати і встановити програму Tortoise SVN. Цей софт дозволяє звірити існуючі у користувача файли з тими, що лежать на сервері і при необхідності обновити їх.
Крок 4: Власне, обновляємо gmbeta2007. Після першого запуску стягне з нету близько ~150 Mb.
Надалі щоб обновитись до новішої версії повторюємо Крок 4

Все, мод скачано. При першому запуску досить довго завантажує дані і створює свої (варто перевірити наявність вільного простору, бо з тих ~150 Mb накомпілює до ~1 Gb!!)

Після перезавантаження Steam, у ньому, у вкладці Ігри, з’явиться ярличок для запуску бети. Клацаємо двічі і насолоджуємось грою! 🙂

Якщо ж у вас з невідомої мені причини досі немає HL2:EP2, раджу задатись питанням “як таке могло статись?”.. 🙂 ні-ні.. не те)) Судячи з повідомлень на оф. форумі gmbeta2007 можна запустити без нього. Для цього створюємо копію ярлика на робочий стіл будь-якої Стімовської гри. Клацаємо правою кнопкою і у вкладці “Properties”, у полі “Target” дописуємо “-applaunch 440 -game “D:\Steam\steamapps\SourceMods\gmbeta2007”. Значення “440” якщо у вас є Team Fortress 2, або “400” якщо є придбана Portal. Тобто, вся стрічка виглядатиме так:

D:\Steam\Steam.exe -applaunch 440 -game “D:\Steam\steamapps\SourceMods\gmbeta2007”

(включно з кавичками; я навів свій приклад, у вас шлях може різнитись в залежності від того, куди інстальований Steam)

Про смаки.. спорять?

Про смаки.. спорять?

Коміксоманія

Коміксоманія

Newer post

There are 4 comments

  1. Psiho

    Якщо чесно, то я давно не оновлював gmbeta2007. Працюю з останньою робочою (для мене) версією 🙂
    Але наскільки я знаю, то Garry ніколи і не планував, щоб gmbeta2007 працював без його GMOD10. А от “відв’язати” від HL2:EP2 обіцяв!))

Comments are closed.