(Українська) Акція до Дня Незалежності – верстка та програмування безкоштовно!*

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

(Українська) Акція до Дня Незалежності – верстка та програмування безкоштовно!*

(Українська) Чумакування на Дністрі

(Українська) Еко… світ

(Українська) Еко… світ

Newer post

There are 15 comments

 1. modernUA

  Треба шаблон для фотоблогу. Структура така: сторінокова навігація, великий логотип, навігація рубрик. Потім одна колонка із постами і з низу футер, де буде розміщено все інше. Стиль має бути нахилений до мінімалізму і легкий у користуванні. Світлий і креативний. Все інше покладюсь на ваш смак.

 2. danc1r0k

  Уже давно у голові жевріє ідея створити благодійний сайт, де люди самі (або через адміністратора чи модератора) зможуть розміщувати свої оголошення з проханнями допомогти хворим дітям. Домен є, хостинг також. Думаю, за власні кошти замовити дизайн (або може хтось безкоштовно погодиться намалювати). І треба буде його звичайно ж зверстати та запрограмити.

 3. Antirus

  Приймаю участь у проекті “Український Трикутник* – це веб-проект завданням якого є проведення всебічного історичного розслідування, привідкривши завісу темних плям та відкриття досі невідомих сторінок історії України в усій її повноті, зняття всіляких заборон і анексій історичної спадщини, спотворень і фальсифікацій.

  Історія – це наука вкрай політизована, оскільки відповідає за формування історичної свідомості.

  Ціль проекту *Український Трикутник*- відкриття невідомих фактів, стародавніх манускриптів і освоєння античної спадщини, проведення масштабних пошуків, зібрання свідчень свідків і всіх можливих пам’яток та джерел про національну дійсність, історію та культуру.”

Comments are closed.