Підсумки липня або вибиваємо “опілки” з голови..

Money

Ще Вінні-Пух казав, що мед буває там де бджоли гудуть. Точніше, там найбільша ймовірність його знайти. А бджоли-комахи кусаються.. Вінні-Пух придумував різні хитромудрі способи надурити бджіл, а вони, в свою чергу, Пуха активно кусали. Проте йому вдавалось! Отакий от мішка, байдуже що з опілками в голові.
Так от, пора мені повитрушувати власні “опілки” з голови, бо інакше нічого путнього не вийде.

За липень мої інтернетні заробітки були геть ніякі. На AdSens‘і центи – навіть суму називати не буду, щоб не позоритись 🙂
Натомість зав’язався із біржами лінків. Тут справи тільки почались, але вже бачу, що перспективніше. Лиш невеличка ложка дьогтю (тут, так би мовити, і проявились мої “опілки”) – технічна сторона.

В біржі xap.ru (вона ж tnx.net) заробив за липень 4287 ксапів. На реальні гроші їх ще не міняв. Серед переваг – код простий, необхідно лише його вставити у файлий шаблону і все. Але тут виникли перші технічні проблеми. Річ у тім, що мій хостер не підтримує ICONV, а система “віддає” лінки у win-1251 (рідне кодування), тому навіть як у налаштуваннях виставлю UTF-8, то всерівно нічого не буде. Вся кирилиця у крякозябрах, зате латиницю показує справно! До речі, ніхто не в курсі, як можна порішати подібну проблему, може я ще чого не знаю?

Друга біржа – sape.ru. На мій погляд недоліком є складна система додання коду програми. Потрібно “заливати” їхню папку з файлом у корінь, потім ще код вставляти. На одному сайті “залив” не у корінь всього хоста, а у головну директорію сайту – і все працює. На іншому така схема не проходить. Стосовно моїх “крякозябр”, то ситуація така ж як і з біржою xap.ru. От морока.

Чекаю підсумків серпня, а тим часом позбуватимусь своїх “опілок”. 🙂

Tags:
Мобільний флешмоб

Мобільний флешмоб

Банероманія – серпень

Банероманія – серпень

Newer post

There is one comment

Comments are closed.