Якщо у Рідері (сервіс Google Reader) під записом…

Якщо у Рідері (сервіс Google Reader) під записом з будь-якого сайту я тицьну кнопочку “+1”, то цей “плюс-один” зарахується також так, наче я клацнув аналогічну кнопку перебуваючи на сайті новини. Це ок, це мені подобається.

Але чому тоді у потоці на Гугл+ аналогічна по вигляду кнопка “+1” не працює аналогічно??

“Кидалово”? 😀

Для чого вона тоді там? Що я нею плюсую? Хто в курсі?

UPD 18.02.2012
Хочу додати, що мене як веб розробника цікавить також і технічна сторона даного питання. Якщо можна так сказати. І от що ще мене “зачепило”: Google Plus API разом з іншими даними віддає також і ці “недоплюсики”. Питання: навіщо вони комусь можуть знадобитись у теперішньому вигляді? Це швидше риторичне.

Tags:
Якщо у Рідері (сервіс Google Reader) під записом…

Міні плагін “Jigoshop – Україна”

Якщо у Рідері (сервіс Google Reader) під записом…

Ілюстрації: міста майбутнього

Newer post

There are 8 comments

 1. tivasyk

  бугага! я думаю, що в цілому світі, мабуть, є хіба дві сотні людей, котрі запитали про це, і ґуґель відслідковує їхню активність онлайн з метою взяти на роботу або знищити =) решта мавпочок просто клацають +1, і, по великому рахунку, саме це їм і потрібно. ну, це моя версія, а ґуґель, звісно, підведе під це якусь аналітично-математичну базу =)

 2. Андрій Івахненко

  Насправді я також помітив, і це тільки підтвердило мої здогади стосовно ставлення самого гугла до соцмереж, Як обмовка за Фройдом. Соцмережі акумулюють дуже специфічну аудиторію … і ставлення до неї специфічне… Але мовчу, імперія добра слідкує за тобою. 🙂

  1. Віталій Кійко

   Імхо, соц мережі просто не всім підходять. Мені вони майже не підходять. Але знаю приклади людей, котрі знаходили своє кохання у соц мережі, використовують свою сторінку як портфоліо чи як каталог товарів і т.п.
   Хоча таки так – аудиторія соц мереж у більшості своїй досить специфічна.

   1. tivasyk

    в силу ннаростаючого і невідворотного характеру підліткового спермотоксикозу та тотальної залежності від хімії… знайти кохання можна однаково і в тирнетах, і в окопах, і в шахті 😉

  1. Віталій Кійко

   Google Plus API ще у досить “зародковому” стані і мало що віддає. Конкретно ці “недоплюсики” можна отримати по кожному об’єкту (статті, лінку і т.п.) і називаються вони “plusoners”. Справжні “+1” (тобто дані з кнопок “+1”, що всі розміщують на своїх сайтах) для конкретного посилання зараз отримати взагалі не можливо через офіційне API. І я думаю, що у майбутньому у тому ж таки APІ справжні плюсики називатимуться “plusones”.

Comments are closed.