Web 2.0 стилі для Photoshop

Якісні і красиві Веб 2.0 стилі для Photoshop. Використання стилів дозволяє в один клік створювати складні комбінації цікавих ефектів.

Підбірка із 100 елементів Веб 2.0 стилів

Web 2.0 styles

[download#3#size]

Dark Orb стилі

DARK ORB STYLE

[download#2#size]

Як використовувати стилі?
Скачайте файл з розширенням .asl і скопіюйте його папку ‘Presets > Styles’ інсталяційної папки програми Photoshop. У програмі завантажені вами стилі з’являться у вікні Styles. Стилі можна використовувати і для тексту і до зображень інших слоїв (Layers).

Я теж користуюсь плагінами…

Я теж користуюсь плагінами…

“Квартирне” питання

“Квартирне” питання

Newer post

There are 6 comments

 1. Tarry

  І ще просьба.
  Фотошопом користуюсь дуже рідко. Як правило, для невеличкого коректування фотографій. Чи можуть для цих цілей мені пригодитися “стилі”? Якусь сторінку для чайників, як використовувати стилі?
  Дякую.

 2. Psiho

  Tarry, для ретушування портретiв – нi. “Стилi” придуманi в основному для дизайнерiв. Це вже готовi рiшення, бо можна iх i самому зробити. Але на це пiде час, тому веб-дизайнери користуються готовими “стилями”. Iх застосування ти побачиш у найрiзноманiтнiших веб 2.0 кнопках, панелях i т.д.
  Написати невеличкий туторiал по використанню – взагалi це iдея. Дякую! 😉 Спробую це зробити. Крiм того, планую написати кiлька урокiв по рiзноманiтним ефектам, якi можна зробити у Фотошопi.

Comments are closed.