Підсумок: всі дописи на тему WordPress

Даний запис є результатом мого рішення написати підсумковий допис зі всіма публікаціями на тему двигунця WordPress, що я публікував їх у блозі раніше. По-перше, впевнений вам буде цікаво переглянути деякі зі старіших записів, можливо навіть відкрити щось нове для себе (все нове, це гарно забуте старе, вірно? 🙂 ). По-друге, корисно час від часу якось структурувати інформацію, витягувати з глибин минулого цікаві і ще актуальні дописи. Мій блог існує без місяця 4 роки! За цей час було стільки різноманітних дописів, що я просто співчуваю новому відвідувачу і бажаю терпіння, якщо він захоче переглядати всі архіви))

Колись я публікував допис про те, як легко, через власні поля (custom fields) можна додати окремі стилі для кожного допису на блозі. Ця інформація і досі актуальна, можете сміливо користуватись! Ще один цікавий код, пов’язаний зі стилями для дописів: як додати клас “парний/непарний” до стрічки дописів.

У процесі розробки та тестування сайту не забувайте відключати RSS з допомогою цього плагіну. Часто зустрічаю, як у стрічці з’являються “тестові дописи” – не дуже весело..

А може вам потрібно створити форму пошуку із фільтром по категоріям? Таке те ж можливо, у дописі я описував як це зробити. Ще можна зробити посторінкову навігацію у блозі без використання плагіну – постійно користуюсь даним рішенням.

Хорошим стартом в процесі вашого ознайомлення з Ajax у WordPress стане відповідний допис. У дописі також наведено конкретний приклад, для кращого розуміння суті.

Два цікаві міні-хаки: “Як унеможливити видалення акаунта користувача у WordPress” та як вивести сумарну кількість дописів на блозі.

Ще можна зробити красиву адресу сторінки логіну у WordPress. Це дуже простий і ефективний прийом.

На сам кінець можливо найцікавіше. Якщо ви робите великий портал/мультиавторський блог, то вам точно варто ознайомитись з наступними матеріалами:
– як прибрати пункти меню в адмінці від сторонніх очей;
– як заборонити завантажувати файли певних типів при додаванні допису. З допомогою цього коду ви легко управлятимете тим, які саме файли дозволено завантажувати у WordPress, а які – ні;
– як налаштувати сторінку профілю на власний лад – тут описано щоб можна зробити без втручання у ядро двигунця (і як саме це зробити), а що ні.

Начебто найцікавіші матеріали перерахував. Як будуть питання – пишіть! 😉

З днем незалежності, українці!

З днем незалежності, українці!

Навчайтесь програмувати з Codecademy

Навчайтесь програмувати з Codecademy

Newer post