Підсумки червня по рекламі

Money

От і червень підбіг до кінця. Я в черговий раз ставлю собі запитання: а чи є гроші в неті? А якщо є, то де вони?


Поки-що, відповіді такі:

За червень всього 3,52 бакса, що вообше не весело.. 🙂

Tags:
Про футбол і панду))

Про футбол і панду))

Майже відпустка

Майже відпустка

Newer post

There are 8 comments

 1. Psiho

  Так, я в курсі. Але до цього часу жоден мій сайт не мав тИЦ 10.
  На цьому блозі я не ставлю реклами принципово. Хоча не виключаю, що у майбутньому не зміню думки. Просто цей блог моя віддушина))

 2. Psiho

  MustangUA, я з сапе тільки почав працювати, але не розумію: чому у мене їхні лінки крякозябрами виводить?? Ти як код вставляв і чи користуєшся для цього плагінами?

 3. MustangUA

  Я Сапою наразі не користуюсь. Користуюсь іншими біржами лінків. В Сапі, по ідеї, в коді має бути кодування. По стандарту “windows-1251”, а для блоґу треба вказати “utf-8”.

 4. Psiho

  MustangUA, я в курсі, дякую, прописую кодування, але лінки всерівно знаками питання вилазять((
  Може тому, що всі файли теми Вордпресса у кодуванні ANSI і тому воно так (бо в мене через це вже не раз косяки вилазили). Проте наразі як це перемогти я не знаю…

  Александр, в принципі вірно. У мене на двох блогах з рекламою всього лиш по тисячі з хвостиком відвідувачів у місяць. Цього мало. А ще якщо врахувати, що реклама крутиться україномовна… Коротше, просто треба робити англомовний сайт. Чи хоча б дзеркало англ. мовою..це на самий крайній.. тоді буде толк від АдСенса.

 5. jarofed

  Щодо Sape та кракозябрів: почитай ось цю статтю – людина справді шарить: http://380971958410.org.ua/zaroblyaemo-na-sape/

  А ще, після того, як зміниш кракозябрів – не забудь видалити файл links.db, який створився у сейпівській папці на твоєму фтп-серваку. Якщо все буде зроблено правильно – він знову створиться автоматично, але цього разу з правильним кодуванням.

Comments are closed.