Виводимо кількість опублікованих дописів у WordPress

За підтримки:
Скачать игры или поиграть на сайте.

Сьогодні я навчу вас, як можна вивести кількість опублікованих дописів у своєму блозі на WordPress. Загалом код доволі простий. Але знайти подібне рішення буває не легко. Точніше було не легко. До сьогодні :silly:

Виводимо кількість всіх опублікованих дописів у блозі.

Все що нам потрібно, це присвоїти певній перемінній значення кількості опублікованих постів у блозі. Для прикладу, візьмемо перемінну $postnumbers. Наш код можна записати у файл functions.php і виглядатиме він ось таким чином:

$postnumbers = $wpdb->get_var("SELECT COUNT(*) FROM ".$wpdb->posts." WHERE post_status = 'publish' AND post_type = 'post'");

Трішки поясню. Вищенаведений код присвоює нашій перемінній пораховану кількість, з допомогою SQL-запиту COUNT(*), записів у базі даних у таблиці posts, що мають одночасно значення publish (тобто, опублікований) та post (тобто, дописи). Якщо не вказувати два останні параметри, то, як ви вже напевно здогадались, нашій перемінній буде присвоєно кількість і не опублікованих дописів, і навіть сторінок.

Ну ось і все! Залишилось вивести значення згаданої перемінної будь-де у шаблоні вашої теми з допомогою ось такого коду:


Бонус. Виводимо кількість опублікованих дописів у певній категорії.

Наступний код буде теж достатньо простим. З його допомогою ми виведемо кількість опублікованих дописів у певній категорії:

$postnumbers = $wpdb->get_var("SELECT count FROM ".$wpdb->term_taxonomy." WHERE term_taxonomy_id = '1'");

Перемінна та сама. Змінилась лише таблиця з бази даних, з якою ми працюємо. Тепер це таблиця term_taxonomy. Взагалі, що у цій, що у першій таблиці є ще багато параметрів, по яким можна робити вибірку. Якщо ж додатково до стандартних додавати нові параметри з допомогою, наприклад, custom fields, то можна створити потужну і гнучку інформаційну архітектуру на базі cms WordPress. І таким чином можна реалізувати практично будь-що!

За підтримки:
Платформы Forex, индикаторы форекс. Компания Ikon GM – маркет-мейкер на крупнейших мировых биржах, включая NASDAQ и рынок Форекс.

Безкоштовні jQuery меню на будь-який смак!

Безкоштовні jQuery меню на будь-який смак!

Приклади дизайну для натхнення

Приклади дизайну для натхнення

Newer post

There are 6 comments

  1. Psiho

   Одна сторінка, на якій кілька блоків дописів і кожен блок виводить пости тільки з певної категорії?

   1. Юрко Червоний

    Ні, не те. В адмінці можна задати кількість публікацій на сторінці, але це число буде усюди, на головній, на архівах. А потрібно змінити кількість публікацій на сторінці архіву категорії.

Comments are closed.