Залюбки приймаю естафету від Мустанга, яка започаткована на “Блогрідері”. Руслан запитав мене:
Як ти ставишся до Тернополя? Чи хотів би переїхати у якесь інше місто?
Як корінний тернополянин не можу не любити своє рідне місто! 🙂 Звісно, це не означає, що сліпо горджусь ним. Навпаки, таке почуття дозволяє мені помічати більше недоліків. А ще як можу долучаюсь до того, щоб місто було красивішим. Але багато я не можу, нажаль. 🙂
Переїхати? Найближчі 5 років – точно ні. А взагалі-то, завжди мріяв жити на відсотки з банку десь поблизу моря (бажано на французькій рів’єрі), у невеличкому селі і у своїй хатинці. 🙂 Тобто, вже якщо переїджати – то кардинально, в абсолютно нову місцевість!
В свою чергу, хочу передати естафету і поставити запитання до:
Юрія Новоставського: Який твій улюблений жанр фото? Ти ж маєш домашню студію, так? Як ти її створив? (особливо цікавлять деталі)
Олександра aka “Germis”: Чи важко підтримувати великий і, на сьогоднішній день, успішний ігровий портал?
Хлопці, дуже хочу почути ваші відповіді! 😉
За підтримки:
Так что же такое «WEB»? Web With World.
Услуги письменного и устного перевода, нотариального заверения и легализации. Воспользуйтесь бюро переводов документов. Преимущества: узкая языковая и отраслевая специализация.
Коментування вимкнено.
Друже, ти трішки спізнився з запитаннями 🙂
Відповім тут:
Улюблений жанр зараз – це портрет, але (на мою думку) знімати портрети я абсолютно не вмію, і зараз прагну навчитись.
А найчастіше знімаю зараз репортаж – останні зйомки були у “Молодому Театрі”, зйомка була дуже цікавою (мені), оскільки у театрі сцена освітлена не надто добре, а враховуючи відстань до сцени знімати доводиться телевиком на фокусних 100-200мм (на моїй камері, що дає “еквівалентні” 200-400мм стандартного 135-того кадру), і зважати, що це зйомка з рук (штатив у театрі недоцільний, а монопода у мене немає), а отже – це тест техніки та вміння, і рузультаом (за деякими винятками) я у цілому задоволений.
Частіше останнім часом я знімаю у клубах із спалахом – тут є дві особливості, перша, це правильно вибрати баланс між доступним освітленням та потужністю спалаху, друга – правильно направити світло від лампи-спалаху, і при потребі модифікувати його за допомогою аксесуарів.
Пейзаж якось зовсім не приваблює, може просто не розпробував? Декілька різів намагався, але покищо не зміг себе заставити знімати те, до чого не лежить душа.
Домашньої студії у мене немає 🙂 Домашня студія не дуже зручна тим, що зазвичай дома немає достатньої площі, яку можна використати для зйомок. Але так, у мене є деяке світло – дві недорогі стійки, одна універсальна (на просвіт/на відбавання) парасолька, на одна “на просвіт”, невеликий софтбокс, два накамерні спалахи та один нерегульований патронний, ну і звісно – синхронізатори, за допомогою якого цим усім можна керувати.
Показати цього я не можу, оскільки наяких фото “бекстейджу” у мене немає, за винятком однієї споби зняти “предметку”. Сусідні фото у стрімі – те що получилось 🙂
Будуть запитання – пиши, завжди готовий допомогти порадою
Про студію цікаво. 🙂
Я бачив фото портрети зроблені тобою. Мені сподобалось! І мені дуже цікаво як організувати ну хоча б куточок – такий собі фото-куточок – щоб там знімати портрети. Але і “предметка” у тебе цікава! 😉
якщо маєш пару хвилин – зайти у GTalk 😉
Нажаль, не міг(
Теж відповім тут )
Як казав один дядько: “Будь-яка робота займає весь час, який їй виділяєш”. Так і тут – забирає рівно стільки сил і часу, скільки готовий на це витратити. Хочеш – 10 годин на день, а хоч – без напрягу 20 хвилин на тиждень, типове хоббі. Спочатку було важко – займатися розкруткою, тестувати купу движків, красти (айяйяй) контент. Зі збільшенням кількості відвідувачів частину задач вдалося перекласти на них (ну розкрутку то точно). Можливо скоро діжду того моменту, коли заходитиму на сайт тільки як відвідувач, а в кутку кімнати стоятиме лопата, якою загрібатиму гроші з сайту )