Представляю вам спецвипуск різдвяних іконок! Думаю, пензлі з попередніх випусків-підбірок вже застосували, тож сайтики у всіх святкові. Що ж, пора і улюблену ОС 😉 нарядити по святковому!
Дві останні збірки різдвяних RSS-іконок. Не пропустіть!
“Adobe CS3 Icons – xMas style” від iixo
“Christmas Dock Icons” від chicho21net
[download#13#size]“Christmas Icons” від juliewiens
[download#14#size]“Christmas Icons” від kakkr
[download#15#size]“Christmas Mini Pack” від arrioch
[download#16#size]“Christmas XP” від deleket
[download#17#size]“The Real Christmas ‘05 Reloaded” від enhancedlabs
[download#20#size]“The Real Christmas RSS Icons” від Sudilkovsky Denis
[download#19#size]“Christmas Feed Icons” від webfruits
[download#18#size]Ці та більше іконок на PSDTop.com
Коментування вимкнено.
Всі ці іконки як мінімум були минулого року опубліковані…
Так що баяним…
Якщо ніхто нічого кращого з того часу не придумав, то що ж зробиш? 😀
[…] і Псих не забарився опублікувати у своєму блозі підбірку святкових іконок. Думаю, це не перша подібна публікація в українських […]
[…] і Псих не забарився опублікувати у своєму блозі підбірку святкових іконок. Думаю, це не перша подібна публікація в українських […]
А какая лицензия на эти иконки – как их можно использовать на своем сайте?
Андрей, іконки free for personal use.
Хмммммммм, как-то нехорошо это с “personal use”
я использую их на сайте, которым пользуются сотни юзеров – это уже не personal use
получается, я могу их использовать только на сайте, которым пользуюсь только я. если туда зашел хоть один посетитель – я уже нарушил лицензию на иконки 🙁
Андрей, наскільки я розумію, free for personal use передбачає використання іконок на домашньому чи навіть робочому (!) комп’ютері, але в особистих цілях, не комерційних цілях. Також, допускаю використання на веб-сайті в тих же особистих і некомерційних цілях, тобто не перепродуючи і, при спеціальному обумовленні, із зазначенням авторства.
Про рабочий компьютер – это понятно.
Я говорю об рсс-иконках для сайта. Фактически их нельзя использовать, если я прямым или непрямым образом извлекаю прибыль из сайта. То есть, наличие хотя бы одного баннера на сайте, гугловского адсенса, предложения моих услуг в какой-то области, поддержки моего программного продукта, а также ссылок на сторонние ресурсы (которые, через ссылки могут получать от меня и монетизировать трафик – а это в том числе банальные счетчики со ссылкой на сайт статистики или ссылки на сайты на которых есть баннера, гугладсенс или ссылки на другие ресурсы, которые от них монетизируют трафик [рекурсия]) – наличие хотя бы чего-то одного из этих пунктов запрещает мне использовать рсс-иконки. Поскольку на каждом сайте есть что-то из вышеперечисленного, то рсс-иконки я не могу использовать никогда.
Толку в веб-инструментах ноль, если они распространяются с лицензией на personal non-commercial use.
Это нюансы лицензии. Но, их надо понимать. Иначе, иск автора будет вполне правомерен и щедро оплачен ничего непросвещенным ответчиком.
Андрей, все вірно, це важливі нюанси ліцензії. Але.. так само можна вважати, що використання того чи іншого зображення на сайті навіть з рекламою, лише за виключенням прямого перепродажу контенту, не є комерційним. І доводити це. Адже, якщо тобі платять за рекламу, то не факт що через те, що ти використав певне зображення. Адже, повішай на сайт навіть найкращих зображень – це не зробить автоматично сайт прибутковим чи комерційно вигідним.
Але про всяк випадок на майбутнє додаватиму у підписі до файлів назву ліцензії, за якою вони розповсюджується. А там вже як використати, то особиста справа кожного.
Навіть Creative Commons не може дати точного визначення, що таке “не для комерційного використання” і радить у спірних випадках прямо запитати у автора, чи не заперечуватиме він, щоб його робота була використана так-то і так-то.
Хорошою є ліцензія з вказуванням сайту виробника. Все… Цього в більшості своїй для подібного роду матеріалів достатньо.