Broke Down

Тиждень назад сталась надзвичайна подія – цей чудовий блог просто таки зник з онлайну. Це дуже сумна історія, особливо якщо ти не робиш бекапи достатньо часто. В моєму випадку бекап дуже б знадобився, бо сервер де хоститься блог зловив вкрай негативну карму і “посипався” так, що відновити було не можливо. Не хочеться казати “а я ж казав..”, проте: “а я ж казав – роби бекап!” 🙂

Ну ок, що сталось те сталось. Пости я відновив, правда частину коментарів – десь з квітня по сьогодні – втрачено назавжди(( Зате я перебрався на новий домен – vitaliykiyko.com. Давно хотів це зробити, та все щось руки не доходило. Тому ця надзвичайна подія можна сказати підштовхнула до зміни і оновлення. Також змінив тему. Простяцька така, по ходу вже буду її марафетити.

І ще у мене до вас прохання. Не проходьте повз, будь ласка заповніть ось таку просту анкету. Щоразу як у світі зникає блог через відсутність бекапів це маленьке кошенятко плаче:

sad-kittie

Ваші відповіді наступного разу можуть врятувати кошенятко від депресії 😉

(English) Dream may come true

(English) Dream may come true

Валюта гривня у Woocommerce

Валюта гривня у Woocommerce

Новіший допис

There are 7 comments

 1. Serjart

  Хреново, бо я знаю наскільки геморно та рутинно відновлювати блог. Тільки після таких невтішних записів я зажди роблю бекапи, а потім знову на них забиваю доки хтось не напише черговий запис про падіння хостингу. ))

  1. Віталій Кійко

   А я ж казав… 🙂
   Як показала практика я й сам такий. Точно заб’ю на ручні бекапи, але тепер точно зроблю автоматичні бекапи!

   1. sulamith

    Є сторінка на cargocollective.com, не знаю, чи можна це вважати стенелоуном. Думаю, це щось типу вордпресу, але можу помилятись.

    1. Віталій Кійко

     Ресурс просто неймовірний! Але це не стенделоун, ні.

Коментування вимкнено.