Халява у неті

Тема безкоштовних ігор, програм (чи взагалі будь-чого) актуальна завжди. Поділюсь з вами посиланнями на сайти, де можна знайти багато безкоштовного!

Безкоштовні ігри

Найперше, раджу встановити той же STEAM щоб мати можливість грати у класний кооперативний шутер Alien Swarm. Раніше я вже згадував про нього.

А ось список 30 найкращих онлайнових ігор. Короткий опис та скріншоти присутні. Вибрати є з чого 😉 На додачу: 10 найкращих онлайнових гонок, 10 найкращих онлайнових RPG та 10 найкращих онлайнових аркадних ігор. І все даром, все даром 😀

Йдемо далі. На цьому сайті щодня з’являється безкоштовна гра. Хоча, не зовсім щодня, деколи рідше.. Зате легально і безкоштовно!

Безкоштовні програми

Вище я згадував про піддомен сайту GiveawayoftheDay.com на якому роздають безкоштовні ігри. Тепер варто згадати власне про основний сайт – щодня безкоштовна програма (рос. версія). Ось тут дійсно щодня!

Ось ще хороший сайт – Tricksdaddy.com – де часто можна зустріти роздачу ліцензійних номерів до платних програм.

Інше

Ще деякий час назад активно працював сайт DesignGiveaways.com. Свого часу, на ньому розігрувався навіть планшет. Нажаль, зараз сайт скоріше існує ніж працює. Але, маю надію, він відновить розіграші, тому цю адресу варто тримати у закладках.

Поки-що, це все чим я хотів поділитись з вами. Також не забувайте, що на цьому блозі теж є що отримати абсолютно безкоштовно. Наприклад, СV шаблон або прийняти участь у розіграші гри! 🙂

За підтримки:
Сдать анализ на гепатит. Отличная divamed клиника в Киеве. Нужен семейный доктор?

Новорічний giveaway!

Новорічний giveaway!

З Новим 2011 Роком!

З Новим 2011 Роком!

Новіший допис

There are 2 comments

  1. yarix

    Дякую за посилання на онлайнові гонки. Колись таки попробую погратися якщо мій провайдер збільшить швидкість інтернету. Додав у закладки.

    Про сайт з програмами. Переглянув кілька сторінок та нічого цікавого з програм так і не знайшов. Добре що вони роздають платні програми безкоштовно – але який в тому сенс. Є ж багато безкоштовних аналогів тих програм. Ні офіса ні фотошопа чи віндовса або якогось антивіруса там звісно ніколи не буде. Хоча, напевно поставлю в себе на блозі їх тікер. Може щось цікавеньке і з’явиться…

  2. 1stblogger

    Finally I got a really nice or we can say useful post. Thanks for sharing a lovely post.This is the unique post. Well explained . Thanks for sharing..

Коментування вимкнено.