TF2, Kane and Lynch, GTA IV

Спецвипуск ігрових новин від 03.12.2007 🙂

GTA IVНа офіційній сторінці проекту GTA IV з’явилось повідомлення про вихід 06.12.07 нового трейлеру під назвою “Move up, ladies”. Крім того всі не байдужі до чергового продовження шедевральної гри зможуть переглянути на сайті попередні трейлери, скачати wallpaper’s, іконки чи аватари.

Kane and Lynch На сайті видавця з’явилось повідомлення про реліз командного бойовика Kane & Lynch: Dead Men. Як повідомляється, англійська версія в продажу на території СНД з 30 листопада, а вихід локалізованої версії гри, під назвою Kane & Lynch: Смертники, заплановано на грудень. Про точний день релізу буде повідомлено додатково.

Team Fortress 2На завершення про найцікавіше (всім фанам TF2, котрим я теж є)))!
Як повідомляє Valve у своїй щотижневій розсилці новин через систему Steam в найближчі кілька тижнів стануть доступними нові досягнення для гри Team Fortress 2. Щасливчики Медики – вони першими отримають нові досягнення у кількості аж 36 штук!

На завершення новина від мене. В мережі Steam community мною була створена Team Fortress 2 Ukraine Group. Основна мета – об’єднати по національній ознаці всіх фанів цієї класної гри. Приєднуйтесь!! 😉

Теги:
Острів скарбів

Острів скарбів

Перше знайомство з Garry’s Mod

Перше знайомство з Garry’s Mod

Новіший допис