Оновив блог – йо-хохо!!

Красиве лого WordPress

Доброго дня усім! Нарешті на днях я закінчив деякі оновлення свого блога. Річ у тім, що були серйозні технічні проблеми, що не дозволяли двигунцю відправляти листи для нових користувачів та листи-повідомлення про нові коментарі. Цю проблемку я вирішив!

Отож, мега глюк з неможливістю надсилання листів у WordPress. Певно, “косяк” був у самій базі данних. Найімовірніше, що при оновленні двигунця я не здійснив всіх необхідних дій згідно інструкції і у системі з’явився баг. Боровся з ним довго і перепробував все, що міг. В неті можна знайти багато різноманітних статтей на цю тему (висновок: “баг” часто проявляється у блогерів). Ось, наприклад, раджу почитати тим, у кого WordPress також не надсилає листи:

Скажу одразу – мені не допоміг жоден варіант. Певний поступ відбувся при використанні плагіна Configure SMTP. Принаймі, тоді двигунець почав надсилати листи користувачу при його реєстрації. Але ні повідомлення про нові коментарі, ні листи адміну про новий коментар всерівно не надходили.

Проблема була не у файлах інсталяції чи теми, а саме у базі даних (WordPress на скопійованій БД і на повністю нових файлах інсталяції поводив себе так само!). У підсумку мені допомгло експорт/імпорт записів блога вбудованими засобами самого WordPress. Цей метод має лише один недолік – повністю втрачаються всі налаштування, статистика плагінів і т.д.

Далі був нуднуватий процес відновлення налаштувань. Новенький і блискучий WordPress і… двигунець працював коректно лише чотири дні… 🙂 Потім баг як той фенікс – взяв і відродився з попелу…е-е-е.. тобто із недовгого забуття. Цього разу я спробув плагін WP-Mail-SMTP та інструкцію з його налаштування для блогерів, у кого хостинг від GoDaddy (як у мене). За цю статтю дякую блогеру Mario!

На момент написання цього радісного допису пошта.. тьху-тьху-тьху, щоб не наврочити :).. надходила при реєстрації нових користувачів і, власне користувачу, і адміну. Інструкцію з тієї статті, перекладену, провсяк опублікую тут (авось знадобиться). Отож, послідовність дій наступна:

 1. Створіть новий e-mail акаунт використовуючи меню Email на панелі управління GoDaddy. Якщо ви вже використовуєте e-mail-акаунт від GoDaddy, то нічого більше створювати не потрібно. Я ж скористався безкоштовним планом на 100 Мб до мого хостингу.
 2. Завантажте WP-Mail-SMTP та активуйте. Далі у адмінці WordPress перейдіть до сторінки налаштувань плагіна Settings -> Email
 3. Безпосередньо на сторінці налаштувань введіть наступні дані:
  • Поле From Email: “[email protected]” (без лапок). Це повинна бути ваша GoDaddy’івська адреса е-мейл акаунта.
  • Поле From Name: введіть своє ім’я чи назву блога. Значення введене у дане поле відображатиметься у полі “From Name” листа з повідомленям.
  • Поле Mailer: Виберіть “Send all WordPress emails via SMTP“.
  • Поле SMTP Host: введіть “relay-hosting.secureserver.net” (не використовуйте адресу SMTP сервера, що GoDaddy надав вам для користування вашим е-мейл акаунтом (“smtpout.secureserver.net”)!).
  • Поле SMTP Port: 25 (по замовчуванні для більшості SMTP серверів).
  • Поле Encryption: Виберіть “No encryption“. (Сподіваюсь, ви не надсилатимите важливих даних!)
  • Поле Authentication: Виберіть “No: Do not use SMTP authentication“.
 4. Клацніть кнопку “Update Options”, таким чином ви збережете всі введені дані.

Тепер протестуємо, чи вірно налаштований плагін. Внизу сторінки розміщене поле для адреси, на яку потрібно надіслати тестовий лист. Введіть адресу електронної скриньки з профілю свого користувача і натисніть кнопку надсилання тестового листа. Якщо все зроблено правильно і працює, то на адресу електронної скриньки ви отримаєте тестовий лист, а на сторінці налаштування плагіна, тут же, у вікні роботи дебагера у третьому рядку зверху на жовтому полі буде напис: bool (true).

Виникли запитання? Будь-ласка, пишіть коментар. будемо мудрувати разом! 😉

Банер-о-Манії рік!

Банер-о-Манії рік!

Плагін: Відімкнення фіда (Disable Feed)

Плагін: Відімкнення фіда (Disable Feed)

Новіший допис

There are 2 comments

 1. Rob Layton

  Hey. Your blog looks great. I don’t understand the language, but the design is excellent. And thanks for listing me as a resource. I hope this article helps more people find their solution.

Коментування вимкнено.