5 високоякісних безкоштовних WordPress тем (част.1)

За підтримки:
Блог про гаджеты, девайсы, новинки техники, Hi-Tech. Есть также заметки про мобильные телефоны и аудио-видео-фото технику.

Пройшло майже півроку з часу мого останнього огляду тем (theme) для популярного блогового двигунця WordPress. Проте, оскільки сам ним користуюсь, а також знаю, наскільки він популярний, то тема тем 🙂 актуальна завжди. Сьогодні представляю вам 5 premium-like безкоштовних тем для двигунця. Детальніше про такий вид тем я вже писав раніше. Тому якщо з певної причини ви ще не читали мого попереднього огляду, то зробіть це негайно! 😉

А ми тим часом плавно переходимо до огляду. Сьогодні ви побачите чотири magazine-style теми і одну стильну і надзвичайно схожу на Gmail.

ComFy Magazine

01-comfy-mag

Особливості: повний контроль над головною сторінкою сайту, а також технологія jQuery, щоб відобразити повідомлення у секції Featured. Також є можливість налаштувати віджети за своїми потребами, місця для реклами і підтримка Gravatar.

Демо: ось тут
Завантажити: ось тут

Guzel Pro Magazine

02-guzelpro-mag

Ця тема дуже схожа до попередньої. І своїми можливостями не поступається. Є підтримка Ajax-табів і багатомовності.

Демо: ось тут
Завантажити: ось тут

Insider

03-insider-mag

Якщо чесно – ця тема є моїм фаворитом. Це може тому, що з її допомогою легко постити фото та відео. А може тому, що вона просто якісно і красиво зроблена! А ще у ній є вбудована галерея і рейтинг. У будь-якому випадку – не пропустіть! 😉

Демо: ось тут
Завантажити: ось тут

Equilibrium

04-equilibrum-mag

Скажу просто – неймовірна тема! Присутня підтримка функції WordPress 2.7 Comment Threading (розгортання коментарів). Величезна і елегентна секція Featured. Різноманітні можливості відображення повідомлень на головній. Є підтримка віджетів.

Демо: ось тут
Завантажити: ось тут (на сьогодні версія 1.4)

Google Gmail

05-gmail-stylish

Унікальний стиль. Тема, що схожа на інтерфейс Google Gmail та має одноіменну назву. Розміщення повідомлень і коментарів дуже цікаве. Останні, також, можна згортати і розгортати. напевно. Особливо цікава буде фанам Гугля 😉

Демо: ось тут
Завантажити: ось тут (на сьогодні версія 1.4)

Невеличкий додаток до вже сказаного. Річ у тім, що теми номер 1,2,3 і 5 не є зовсім безкоштовними. Єдиною умовою їх безоплатності є обов’язкова пристуність копірайту автора – deluxethemes.com. Але хіба то велика ціна за такі чудові теми?

На сьогодні це все! На днях буде продовження, тому краще підпишіться у читайлик, щоб нічого не пропустити. Па-па! 😉

За підтримки:
Закажите выполнение кровельных работ у нас! Строительная компания “АльпСити” – с нами надежней!

Арт: Sulamith Lusor

Арт: Sulamith Lusor

Новіший допис

There are 4 comments

 1. Serjart

  Перші дві теми для суперблогів. Це потрібно професійно заматись блогінгом, щоб юзати такі теми на всі 100%. А от темка Google Gmail досить прикольна.

 2. Psiho

  Що радує, так це те, що ВордПресс може успішно виступати у якості кмс для різних цілей. Вже давно вишукую всі специфічні теми. От, у наступному огляді будуть ще 5 спец. тем. 😉

 3. Veter

  хохлы вы непонятно пишите

  Moderated: Навіщо спамити? Вчіть мову, буде зрозуміліше!

 4. Slon

  украинский похож с русским только всеравно непонятно теряется смысл

Коментування вимкнено.