Розмітка авторства та веб пошук

За підтримки:
Предлагаем продвижение бизнеса в интернете, интернет реклама вашего предприятия, размещение информации о нем на сайте. Мы поможем вам найти новых клиентов и партнеров.

Саме з таким заголовком з’явилась новина у блозі Google Webmaster. А суть у тім, що Google розпочав підтримку розмітки авторства. Пошуковик активно індексуватиме і враховуватиме відповідний атрибут посилання, щоб допомогти знайти більше статей того чи іншого автора.

Розмітка авторства передбачає використання rel="author" у HTML 5 або rel="me" у XFN.

HTML5 adds a new link type relationship: rel=author. This allows you to point to author pages from articles and tell Google and other search engines who the author is. This could help reduce copyright infringement and identify spammers and scrapers more easily. And it will also help search engines identify specific authors more directly. Learn how to use the HTML5 rel=author attribute to improve your articles.

Стандарт HTML5 запровадив новий атрибут для позначення взаємозв’язку: rel="author". Цей атрибут дозволяє з’єднати сторінку автора з його дописами і таким чином показати пошуковику хто є автор. Це повинно допомогти зменшити кількість порушень авторського права та швидше ідентифікувати спамерів і сплогерів. Також це допоможе пошуковикам ідентифікувати автора та його дописи.

І я думаю, що підійде також розмітка у мікроформаті hCard, адже цей мікроформат вже застосовано на дуже-дуже багатьох сайтах. Нерозумно ігнорувати те, що вже зроблено.

Як зазначено у повідомленні на блозі Google Webmaster, пошуковик вже розпочав тісну співпрацю з такими виданнями як The New York Times, The Washington Post, CNET, Entertainment Weekly, The New Yorker та іншими. На додачу буде вжито заходів щодо запровадження відповідної розмітки для всього контенту на YouTube та Blogger. А у майбутньому розмітка авторства автматично додаватиметься під час публікації контенту.

Tags:
Ретро: Roxette – Stars

Ретро: Roxette – Stars

Новий атрибут “form” у HTML5

Новий атрибут “form” у HTML5

Newer post

There are 8 comments

 1. Lordie

  Не розумію принцип роботи 😉 Тобто, взагалі.
  Напишіть вже тоді пару зразків та/чи туторіал, невже так важко у блозі для вебмайстрів(!) написати на абзац більше, а не у форматі “прес-релізу” (для кого, власне?).

  1. Lordie

   Традиційно, пошук в поміч.
   http://blog.whatwg.org/the-road-to-html-5-link-relations#rel-author
   Пишемо mailto:е-мейл (ви серйозно? HTML5 настільки сирий, аби й надалі підставляти людей для спамерів?) або адресу контактної форми (напрочуд “корисно”), або адресу сторінки “про мене” (суперечливо, якщо згадати, що на кількох своїх блоґах є сенс мати ці сторінки окремо і з різним змістом, актуальним лише для цього блоґу).
   Сумно, панове.

   1. Віталій Кійко

    “Напишіть вже тоді пару зразків та/чи туторіал…” – сподіваюсь, це не до мене?))

    Власне, добре що хоч зараз Гугл взявся звертати на це увагу. Я от теж не розумію, мікроформати вже давно існують, вони є на тисячах сайтів. Ну а толку? Ніколи в пошуку не бачив структуровано, наприклад, в описі до портфоліо щоб пошуковик гарно виклав ту інформацію, що є у мікроформатах на самому сайті. А чому б так не робити??

    1. Lordie

     Звісно, це до Гугла 😉
     Втім, матеріал підштовхнув до допрацювання двигуна з доданням повної підтримки усіх цих rel (де лишень можливо – в автоматичному режимі). Coming soon, так би мовити.
     P.s.: щось сайт час від часу видає пусту сторінку – з хостом усе ок?

     1. Lordie

      Свої рекомендації вже викладав у коментах до статті про безкоштовний хостинг 😉
      Пиши у icq#457073514, чим зможу – допоможу

Comments are closed.