Ну нарешті, нарешті, нарешті! 🙂 Нарешті українські екаунти PayPal зможуть не тільки оплачувати, а й отримувати гроші у якості персональних платежів чи комерційних транзакцій! Запланована дата початку цього щастя – 24 вересня. На сайті PayPal.com вже опубліковані заплановані зміни у тарифну політику.
Тарифи різняться в залежності від того, з якої країни надходить платіж. Наприклад, тариф на персональні перекази: якщо гроші були повністю на нарахунку PayPal або на рахунку у банку – від 0,4% до 1,5%; якщо гроші були повністю або частково на банк. картці – від 3,8% до 4,9% + певний фіксований платіж (наприклад, 0,30 доларів США). Якщо ж ви продаєте товари, то це рахується комерційним платежем і тарифікується так: якщо платник з України (або Росії) – 4,4% + фікс. платіж; якщо платник із США або Канади або країн Зх.Європи (майже всіх) – 3,9% + фікс. платіж. Також, відсоток може бути трохи менший, в залежності від вашого рейтингу мерчанта (максимальне зниження на 1%). При бажанні обміняти валюту доведеться додати 3,5% до курсу для обміну на євро або 3% до курсу для долара США. Для інших валют (у списку не всі були) і, очевидно, для гривні також – 2,5% до обмінного курсу.
Comments are closed.
Так це дійсно приємна новина, особливо для українських користувачів ebay.
Давно треба було ввести підтримку PayPal, скільки задоволених користувачів буде! Мені, наприклад, ця новина приємна тим, що можна отримувати оплату послуг через систему. Цього дуже не вистачало!
Важко уявити скільки народу чекали цього! І не лише тому, що збираються щось продавати на тому ж eBay: часто купиш щось, а поки чекаєш посилку, то вже термін відшкодування пройде і продавець навіть при бажанні гроші не поверне – обмеження.
Та жахливо просто.. Але нічого, здається встояли, дочекались змін. Подарунок до 20-ття незалежності)))
Без сумніву дана новація позитивно вплине на збільшення кількості користувачів ebay-я, особливо в сегменті продавців. Проте існують і цікаві партнерські програми, які працюють з PayPal, тож заробіток з їх допомогою стане доступним і в Україні.
Авжеж! Це великий сегмент програм, що був фактично недоступний для українців. Обмеження PayPal для нас також було наче стіною для інтеграції у англомовний інтернет!