Доброго дня усім! Нарешті на днях я закінчив деякі оновлення свого блога. Річ у тім, що були серйозні технічні проблеми, що не дозволяли двигунцю відправляти листи для нових користувачів та листи-повідомлення про нові коментарі. Цю проблемку я вирішив!
Отож, мега глюк з неможливістю надсилання листів у WordPress. Певно, “косяк” був у самій базі данних. Найімовірніше, що при оновленні двигунця я не здійснив всіх необхідних дій згідно інструкції і у системі з’явився баг. Боровся з ним довго і перепробував все, що міг. В неті можна знайти багато різноманітних статтей на цю тему (висновок: “баг” часто проявляється у блогерів). Ось, наприклад, раджу почитати тим, у кого WordPress також не надсилає листи:
no-sender
: “WordPress not Sending Email? Try this fix.“WP-Mail-SMTP
або Cimy Swift SMTP
): “WordPress not sending emails anymore? Solved.“Скажу одразу – мені не допоміг жоден варіант. Певний поступ відбувся при використанні плагіна Configure SMTP
. Принаймі, тоді двигунець почав надсилати листи користувачу при його реєстрації. Але ні повідомлення про нові коментарі, ні листи адміну про новий коментар всерівно не надходили.
Проблема була не у файлах інсталяції чи теми, а саме у базі даних (WordPress на скопійованій БД і на повністю нових файлах інсталяції поводив себе так само!). У підсумку мені допомгло експорт/імпорт записів блога вбудованими засобами самого WordPress. Цей метод має лише один недолік – повністю втрачаються всі налаштування, статистика плагінів і т.д.
Далі був нуднуватий процес відновлення налаштувань. Новенький і блискучий WordPress і… двигунець працював коректно лише чотири дні… 🙂 Потім баг як той фенікс – взяв і відродився з попелу…е-е-е.. тобто із недовгого забуття. Цього разу я спробув плагін WP-Mail-SMTP
та інструкцію з його налаштування для блогерів, у кого хостинг від GoDaddy (як у мене). За цю статтю дякую блогеру Mario!
На момент написання цього радісного допису пошта.. тьху-тьху-тьху, щоб не наврочити :).. надходила при реєстрації нових користувачів і, власне користувачу, і адміну. Інструкцію з тієї статті, перекладену, провсяк опублікую тут (авось знадобиться). Отож, послідовність дій наступна:
WP-Mail-SMTP
та активуйте. Далі у адмінці WordPress перейдіть до сторінки налаштувань плагіна Settings -> EmailТепер протестуємо, чи вірно налаштований плагін. Внизу сторінки розміщене поле для адреси, на яку потрібно надіслати тестовий лист. Введіть адресу електронної скриньки з профілю свого користувача і натисніть кнопку надсилання тестового листа. Якщо все зроблено правильно і працює, то на адресу електронної скриньки ви отримаєте тестовий лист, а на сторінці налаштування плагіна, тут же, у вікні роботи дебагера у третьому рядку зверху на жовтому полі буде напис: bool (true)
.
Виникли запитання? Будь-ласка, пишіть коментар. будемо мудрувати разом! 😉
Comments are closed.
Hey. Your blog looks great. I don’t understand the language, but the design is excellent. And thanks for listing me as a resource. I hope this article helps more people find their solution.
Hi! Also thank your for the helpful article! 😉