Glass Styles

Вашій увазі підбірка стилів (styles) для Photoshop за тематичною ознакою. А саме, стилі, про які я розповім вам сьогодні, імітують скло (glass styles). Деякі з них напівпрозорі. Як приємний бонус, до однієї збірки входять стилі із імітацією металу (metal styles).

Якщо з якоїсь причини ви ще не знаєте, як застосувати стилі у програмі Photoshop, то вашій увазі стаття-урок про це. Не вагайтесь, якщо відчуваєте певні труднощі. Краще задайте своє запитання у коментарі до цієї статті. 😉


AHiL – Varied Glass by ^allhopeislost

varied_glass_by_allhopeislost

Цей .PSD файл містить 8 різних стилів, що є спробою імітувати 8 різних скляних поверхонь. Всі напівпрозорі. Ступінь прозорості змінюється по черзі.

Тип ліцензії: Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License

AHiL – Designer’s Delight by ^allhopeislost

designers_delight_by_allhopeislost

У .PSD файлі міститься 8 різних шарів стилів, згрупованих по парно. Вони являють собою імітацію поверхні металу і, одразу, його аналога у склі. Всі скляні стилі, звичайно ж, напівпрозорі.

Тип ліцензії: Creative Commons Attribution 3.0 License

AHiL – Varied Glass 2 by ^allhopeislost

varied_glass_2_by_allhopeislost

Останній на сьогодні .PSD файл, що містить 8 різних стилів. Всі – імітація скла. Всі напівпрозорі.

Тип ліцензії: Creative Commons Attribution 3.0 License

А ведь мягкая мебель для офиса – это не роскошь, это необходимость на сегодняшний день. Клиентам всегда удобней, да и их расположение легче завоевать. Согласитесь, ведь не на табуретках же сидеть. 🙂

Теги:
,
FeedBurner переїхав до Google

FeedBurner переїхав до Google

Нові фото на моєму блозі

Нові фото на моєму блозі

Новіший допис