Український смартфон

Сьогодні шукав, чи немає часом мобільного “Соньки” на 2 сім карти. Таки не знайшов, то ж все-таки немає(( Зате мимоволі натрапив на цікавий екземпляр іншого виробника – Borton!

DSC-MP-03

Українська корпорація Borton представляє вітчизняний смартфон DSC-MP-03. Характеристики новинки більш ніж заманушні. Судіть самі: дві 2-ох Мп камери, 2 “блютузи” (Bluetooth Stereo), сенсорний екран, додатковий акумулятор в комплекті і карта пам’яті на 1 Гб в подарунок! Це ще не все. Саме головне, що цей смартфон може працювати із 2 сім картами одночасно! Повна специфікація ось тут Але класно, правда? 🙂

Це не рекламний пост. Я сам здивований знахідкою. Але взагалі-то українські блогери можуть рекламувати чи навіть просто проінформувати відвідувачів, що такий-то і такий товар існує. Гальо, рекламодавці! 🙂 Прошу звернути увагу!

Спамери смалять – 2

Спамери смалять – 2

Цитата

Цитата

Newer post

There are 4 comments

 1. jin

  він такий-же “український”, як і рейнфорд, уфо, та інші 🙂 китайський і трішки перемаркований, я от якраз вчора переглядав каталог одного із китайських виробників – там багато справді цікавих моделей. може то й собі купити китайський смартфон?

 2. jin

  а от де можна його купити, 1728.00 грн 🙂

  Оттакий двухсімковий китаєць вдвічі дешевший (враховуючи ціну доставки):

  чи оттакий:

  чи навіть із телевізійним тюнером (правда лише PAL):

  А от пристрої на Windows Mobile – лише односімочні:

  Але теж дешевші, аніж зазначений “український” телефон 🙂 (на жаль, не в два рази 🙁

 3. jin

  от млинець, WP порізав картинки. на словах (по порядку, як мали іти картинки) – модель схожа на запропоновану, модель схожа на айфон, модель схожа на запропоновану, але з можливістю прийому телевізійних програм, смартфон під керуванням мобільного віндовса і схожий на htc touch

Comments are closed.