Віза на Кіпр

Цей пост про отримання візи на Кіпр. Просто ділюсь досвідом. Якщо ця тема вас не цікавить – сміливо закривайте. Нічого крім інформації про отримання візи на Кіпр ви тут не знайдете)

Ото, власне, я хотів поінформувати про один нюанс при отриманні електронної безкоштовної візи на Кіпр. Інформація актуальна на червень 2014 року. Видачу електронних і безкоштовних віз посольство Кіпру в Україні почало ще у 2012 році. І хоч термін наче великий, але інформації чи можна отримати ProVisa (така назва цієї візи) для дитини, що вписана у паспорт одного з батьків – я не знайшов. Погано шукав? Мабуть) Суть у тім, що я навіть знаходив інформацію, про те, що у такому випадку ProVisa взагалі не підійде, а треба збирати документи на звичайну туристичну, їхати в посольство, платити консульський збір і все таке. А ні! На щастя можна!)) Треба у анкеті (знаходиться тут) на дитину вписати її ім’я і прізвище як у закордонному паспорті, а дані паспорта вписати того з батьків, у чий паспорт вписано дитину. Так просто, правда? 🙂

Ще раз – я написав це лише тому, що сам довго гуглив це питання і не знайшов чіткої і однозначної відповіді у мережі. Я їздив у посольство і цю ситуацію мені прояснили “з перших рук”. Ба більше – ми вже отримали свої ProVisa! 🙂 Інформація достовірна, можливо комусь згодиться. А як ні – то й тут просто повисить. Їсти ж не просить, вірно?))

Незбагненні шляхи

Незбагненні шляхи

Як вказати шлях до файлів у child темі

Як вказати шлях до файлів у child темі

Новіший допис

There are 5 comments

 1. Kateryna

  А не підкажете, подавати анкету справді лише за 3 дні до від’їзду треба і не раніше? І чи потрібна фотографія дитини у паспорті? Дякую.

  1. Віталій Кійко

   Ми подавали за три тижні до відльоту і все було ок. Такої норми як 3 дні я не зустрічав. Хіба вони вже щось міняють зараз.
   Дочці три роки і її фотографії в принципі не потрібно, наскільки я знаю. Дочка вписана у закордонний паспорт дружини і її фотографії там не має, просто ім’я і дата народження, здається.

Надіслати коментар