Broke Down

Тиждень назад сталась надзвичайна подія – цей чудовий блог просто таки зник з онлайну. Це дуже сумна історія, особливо якщо ти не робиш бекапи достатньо часто. В моєму випадку бекап дуже б знадобився, бо сервер де хоститься блог зловив вкрай негативну карму і “посипався” так, що відновити було не можливо. Не хочеться казати “а я ж казав..”, проте: “а я ж казав – роби бекап!” 🙂

Ну ок, що сталось те сталось. Пости я відновив, правда частину коментарів – десь з квітня по сьогодні – втрачено назавжди(( Зате я перебрався на новий домен – vitaliykiyko.com. Давно хотів це зробити, та все щось руки не доходило. Тому ця надзвичайна подія можна сказати підштовхнула до зміни і оновлення. Також змінив тему. Простяцька така, по ходу вже буду її марафетити.

І ще у мене до вас прохання. Не проходьте повз, будь ласка заповніть ось таку просту анкету. Щоразу як у світі зникає блог через відсутність бекапів це маленьке кошенятко плаче:

sad-kittie

Ваші відповіді наступного разу можуть врятувати кошенятко від депресії 😉

(English) Dream may come true

(English) Dream may come true

Валюта гривня у Woocommerce

Валюта гривня у Woocommerce

Новіший допис

There are 7 comments

  1. Serjart

    Хреново, бо я знаю наскільки геморно та рутинно відновлювати блог. Тільки після таких невтішних записів я зажди роблю бекапи, а потім знову на них забиваю доки хтось не напише черговий запис про падіння хостингу. ))

      1. sulamith

        Є сторінка на cargocollective.com, не знаю, чи можна це вважати стенелоуном. Думаю, це щось типу вордпресу, але можу помилятись.

Надіслати коментар