Місто Лева

Вчора їздив до Львова. Більше по справах, але й для себе час провів. Спочатку вагався чи брати фотоапарт, бо зранку конкретно дощило, думав, дарма тільки носитимусь. Але все-таки взяв. І, як виявилось, не прогадав! 🙂 Весь час поки я знаходився у Львові мені посміхалось сонце, була тепла погода і багато можливостей пофотографувати. Цими можливостями я люб’язно скористався)) Невеличкий фотозвіт ось тут.

Будучи у Львові я ще й встиг сходити у “Кінопалац” на фільм “Хенкок”. Це таке собі фентезі. Фільм про супергероя і його, як виявилось, зовсім не легкі будні. А ще перед початком сенсу, але вже купивши квиток, дай, думаю, зайду у вбиральню. Тут на раз дорогу мені перегородила прибиральниця. Із дуже серйозним виглядом. Таке враження, що якби я й далі намагався пройти мовчки, то вона б затсосувала проти мене карате. Дуже грізна! 🙂 Але білет у мене був, тому таки пропустила.

А ще, вже стоячи на пероні перед від’їздом назад, враз звідки не візьмись ось таке чудо (мабуть японської) техніки.

Майже космічне щось (вид зблизька) Майже космічне щось (част.2)

Ще такого не бачив, схоже на маленьку приміську електричку. Дуже футуристична картина!))) Двері безшумно відкрились, знизу по черзі вилізли дві сходинки. З цього “човника” вийшли люди, потім він ще постояв трохи на пероні, а далі відчалив по своїм справам, які мені невідомі. А цікаво!)

На сьогодні все, па-па! 😉

Теги:
,
Ви ще не Lively? Тоді ми йдемо до вас!

Ви ще не Lively? Тоді ми йдемо до вас!

There are 2 comments

  1. Sulamith Lusor

    це, мабуть, міжміська швидкісна електричка і є 🙂

    Львів форева! в “синій пляшці” не був? 🙂

  2. Psiho

    Ні, не встиг. Але наступного разу, вже дав собі слово, обов’язково або у “синій пляшці” або в “криївці”!))

Надіслати коментар