Пейнтбол

А я в середу грав у пейнтбол! Вдруге у своєму житті! 🙂 Але про все попорядку…

Довго виношував ідею культурного міроприємства для співробітників. Тут ось яка штука, корпоративні дебоші застілля на фірмі вже набридли, хотілось або спортивного, або справді культурного заходу. Як варіант в якості розваги було вибрано гру у пейнтбол. Пропозицію директор сприйняв нейтрально (мабуть дуже заклопотаний був) і лиш сказав: “Підтримка буде. Ти організовуй!”.

Першим ділом поліз у нет. Але знайти інфу по пейнтболі у Тернополі дуже важко. Та що там – її практично немає! Крім кількох повідомлень форуму “Крапки” за 2004-2006 роки, які мені явно не підійшли, ще дзвонив на комерційну довідку. Там мені теж не допомогли. Але світ не без добрих людей! Я таки відшукав три телефончика, якими, згідно теорії про світ, ділюсь тут з вами 🙂 :

  1. “Тиран”. Тел. 8 097 9047312. Це якийсь пейнтбольний клуб. Розцінки такі: 50 грн. за 100 кульок (+ 25грн. за наступні 100 при бажанні). Суттєвий мінус: у них немає форми. Тобто, про одяг треба подбати самим учасникам. Майданчики пропонують свої.

  2. Таємничий Богдан. Тел. 8 097 9791945 (Цей телефончик знаю ще, здається, з 2005, коли грав у пейнтбол на “Комбайновому”) Розцінки: 50 грн. за 100 кульок. Форма є (двох видів: сіра і “камуфляж”). Майданчик: ліс біля дального пляжу.

  3. Ресторан “Едем”. Роман. Тел. 80677477077. 40 грн за 100 кульок + 25 за оренду форми. Або! 800 грн за гру – до 14 чоловік, всього 2000 кульок, оренда форми (вся “камуфляж”) входить у вартість.

Групове фото Групове фото-2

Команда пейнтболістів))

Домовився про гру від “Едему”. Їх майданчик одразу за рестораном, метрів за 15 в глибину лісу. На “полі” розташовані старі автошини за якими зручно ховатись. Густих кущів немає, майданчик підготовлений. Болота немає, можна навіть повзати, що я з успіхом і робив))) Єдиний мінус – все минуло надто швидко 🙂 Ми встигли зіграти 4 раунди. Кожен раз брали по 50 кульок на кожногокарлсона бійця. Хочу сказати – всі аткі індувідуалісти, блін.. Постійно хтось як рембо виривався у перед без підтримки і взагалі без будь-якого огляду на соратників і тупо підставлявся. Коротше командної гри не дуже получилось(( А ще не дуже цьому сприяли організатори – ніразу сценарій не розігрували. “Новачки” спочатку боялись попадання і встигали до середини бою вистріляти всі кульки))
Тим не менше, грати було дуже цікаво! Всім, хто ще не спробував, раджу! 😉

Теги:
Ні про що у вівторок))

Ні про що у вівторок))

Фото-день

Фото-день

Новіший допис

Надіслати коментар